LAMAX wprowadza swój najnowszy głośnik Sounder2 Play

LAMAX Sounder2 Play o niezawodnej mocy 24W sprawia, że słuchanie ulubionych przebojów dostarcza niepowtarzalnych wrażeń.

LAMAX Sounder2 Play - przenośny głośnik

W porównaniu ze swoim poprzednikiem, Sounder Play, nowe urządzenie drugiej generacji jest mniejsze i lżejsze, a tym samym łatwiejsze do przenoszenia. Co więcej odpowiada ono standardowi wodoszczelności IP67, co oznacza, że głośnik jest chroniony przed rozpryskującą się wodą, pyłem lub śniegiem. LAMAX Sounder2 Play to rewelacyjny głośnik, który wzbogaca odsłuchiwanie ulubionej muzyki o dynamiczną oprawę wizualną.

Dzięki niewielkiej wadze, kompaktowym rozmiarom i wodoszczelnej konstrukcji urządzenie z łatwością można zabrać ze sobą na wyjazd i nie martwić się, gdy zostanie przypadkowo ochlapane morską wodą, czy jeśli natrafimy na niespodziewany deszcz.

Wodoodporność IP67 zapewnia ochronę nie tylko przed nieprzewidzianym kontaktem z wodą, lecz także pyłem lub śniegiem. Dzięki swoim przemyślanym funkcjom Sounder 2 Play jest niezawodnym kompanem każdej wyprawy: wakacyjnego campingu nad wodą, górskiej wycieczki czy biwaku z przyjaciółmi.

Przebojowa moc i czysty dźwięk

Innowacyjna technologia LAMAX Beat Bass odpowiada za brzmienie niskich, średnich i wysokich tonów tak, aby brzmienie zawsze było klarowne, jednocześnie utrzymując wyjątkową jakość dźwięku o każdej częstotliwości.

Ponadto, wysoka żywotność baterii Sounder2 Play sprawia, że nie musisz martwić się o podłączenie głośnika do źródła zasilania aż do 24 godzin. Urządzenie odpowiada także na potrzeby dni roboczych, między innymi za sprawą wysokiej jakości mikrofonu dla wyraźnych rozmów oraz nowoczesnego złącza USB-C do szybkiego ładowania głośnika.

Twórca niesamowitej atmosfery

Bluetooth 5.3 – najnowsze rozwiązanie w technologii bezprzewodowej, dostępne w najnowszym głośniku LAMAX – umożliwia kontrolowanie playlisty z odległości do 18 metrów. A z kolei funkcja LAMAX BeatShare pozwala sparować dwa głośniki firmy LAMAX, podwajając dźwięk, moc i zabawę w mgnieniu oka.

LAMAX Sounder2 Play - przenośny głośnik

Marka nie zapomniała również o fanach efektów dźwiękowych. Sounder2 Play posiada aż pięć trybów oświetlenia, które automatycznie synchronizują się z rytmem muzyki. Niezależnie czy szykujesz romantyczną kolację we dwoje czy urządzasz weekendową domówkę, nowy głośnik zapewni wysoką jakość dźwięku i wyjątkową atmosferę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LAMAX