Jak oglądać Made by Google 4 października 2023 roku?

Jak zawsze Google będzie transmitować swoje wydarzenie na żywo w serwisie YouTube, podczas Made by Google zostaną ogłoszone Pixel 8 i 8 Pro, Pixel Watch 2 i prawdopodobnie Android 14.

Made by Google - 4 października 2023 roku o godzinie 16:00

Google ma ogłosić nowe telefony Pixel 8 i 8 Pro, swój drugi smartwatch i być może wprowadzi stabilną wersję Androida 14. Wydarzenie Made by Google zaplanowano na 4 października 2023 roku i rozpocznie się o 16:00 czasu polskiego. Google będzie transmitować konferencję na żywo w serwisie YouTube, podczas której pokaże nowe modele telefonów Pixel 8 i 8 Pro, dzięki czemu będziesz mógł oglądać je na żywo niezależnie od tego, w której części świata się znajdujesz. Możesz ustawić przypomnienie i oglądać je na dowolnym wybranym urządzeniu. Zamówienia przedpremierowe na serię Pixel 8 i Pixel Watch 2 rozpoczną się zaraz po wydarzeniu.

Kiedy odbędzie się wydarzenie Made by Google?

Prezentacja główna Made by Google rozpocznie się 4 października o godzinie 16:00 czasu polskiego. Jest to wydarzenie dostępne wyłącznie dla zaproszonych, więc mogą w nim uczestniczyć wyłącznie uprawnieni przedstawiciele prasy. Transmisja na żywo z okazji wprowadzenia produktu powinna wystartować na YouTubie na około 10–15 minut przed planowanym czasem.

Jak oglądać na żywo wydarzenie z okazji premiery Google Pixel 8 i Pixel Watch 2?

Wydarzenie online znajduje się już na kanale YouTube Google’a. Wyświetlana jest także lokalna godzina (w Twojej strefie czasowej), o której transmisja się rozpocznie. Użyj przycisku Powiadom mnie, aby ustawić przypomnienie o rozpoczęciu prezentacji. Aplikacja YouTube wyśle Ci przypomnienie na kilka minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Google udostępnia kilka innych transmisji tego wydarzenia z tłumaczeniami na niektóre popularne języki:

  • Made by Google Keynote z amerykańskim językiem migowym (ASL): Oglądaj
  • Made by Google Keynote z japońskim tłumaczeniem: Oglądaj
  • Made by Google Keynote z niemieckim tłumaczeniem: Oglądaj
  • Made by Google Keynote z hiszpańskim tłumaczeniem (LATAM): Oglądaj

Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo w serwisie YouTube, możesz je oglądać na dowolnym wybranym urządzeniu: z Androidem, iPhonie, tablecie, smart TV lub konsoli.

Pixel 8, Pixel Watch 2 i więcej już wkrótce!

Prezentacja Made by Google, która odbędzie się 4 października, będzie pełna zapowiedzi nowych urządzeń. Główną gwiazdą będzie seria telefonów Pixel 8, ale podczas wydarzenia Google zaprezentuje jeszcze kilka innych urządzeń. Możesz także spodziewać się, że po przemówieniu Google w końcu zacznie wdrażać Androida 14 na kompatybilne urządzenia.

Zaraz po przemówieniu Google rozpocznie się przedsprzedaż serii Pixel 8 i Pixel Watch 2. Dlatego jeśli planujesz zakup któregokolwiek z nowych urządzeń, pamiętaj o przygotowaniu portfela.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google | Android Police