Pędzący niczym dobry samarytanin kamień w nowym teledysku The Chemical Brothers

Skromny kamień występuje w roli wybawiciela w nowym teledysku do utworu „Skipping Like a Stone” od The Chemical Brothers i Beck.

Kadr z wideoklipu The Chemical Brothers - Skipping Like A Stone ft. Beck
Kadr z wideoklipu The Chemical Brothers – Skipping Like A Stone ft. Beck

Najnowszy teledysk do utworu Skipping Like a Stone w wykonaniu The Chemical Brothers feat. Beck został wyreżyserowany przez Pensacola i wyprodukowany przez Canada. Wideo rozpoczyna się od ujęcia Kurta Steinera, znanego jako „człowiek z gór”, który jest rekordzistą Guinnessa w puszczaniu kaczek na wodzie. Widzimy jak zmierza ze skrzynką wypełnioną płaskimi nad jezioro, aż puszcza w ruch kamień, który niezliczoną ilośc razy odbija się od powierzchni wody.

Zobacz też: Olivia Rodrigo z pierwszym teledyskiem nakręconym iPhone’em 15 Pro

Po serii imponujących „kaczek” na wodą uchwyconych z coraz bardziej spektakularnych perspektyw, pojedyncza skała wyrusza w fatalną podróż. Następuje chaos i zniszczenie, choć kamień odgrywa rolę dobrego samarytanina, udaremniając przemoc i ratując życie wielu osób.

Warto przeczytać profil Steinera z zeszłej jesieni na Outside, który szczegółowo opisuje jego niezwykle precyzyjną technikę pokazaną w zwolnionym tempie na powyższym filmie.

Obejrzyj cały klip „Skipping Like a Stone” od The Chemical Brothers feat. Beck:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Colossal