Olivia Rodrigo z pierwszym teledyskiem nakręconym iPhone’em 15 Pro

Po wydarzeniu „Wonderlust” Apple’a piosenkarka i autorka tekstów Olivia Rodrigo opublikowała pierwszy teledysk nakręcony zupełnie nowym iPhonem 15 Pro firmy Apple.

„get him back!” Olivia Rodrigo - kadr z teledysku, nagranego iPhone'em 15 Pro

Nowy teledysk został nakręcony do piosenki Rodrigo „get him back!” z jej drugiego albumu „GUTS”, który ukazał się w zeszłym tygodniu. iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max mają ulepszony system aparatów, w tym główny aparat z większym czujnikiem, nową powłokę redukującą odblaski obiektywu oraz lepszą wydajność przy słabym oświetleniu w trybie portretowym i nocnym. Główny aparat umożliwia użytkownikom przełączanie pomiędzy trzema ogniskowymi (24 mm, 28 mm i 35 mm) i wybieranie jednej z nich jako nowej domyślnej.

iPhone 15 Pro jest wyposażony w 3-krotny teleobiektyw, a iPhone 15 Pro Max ma najdłuższy zoom optyczny, jaki kiedykolwiek widziano w iPhonie: 5x przy 120 mm. Apple stwierdziło, że dzięki optycznej stabilizacji obrazu, modułowi automatycznego ustawiania ostrości 3D z przesunięciem czujnika i konstrukcji tetrapryzmatycznej aparat w iPhone’ie 15 Pro Max jest najbardziej zaawansowanym systemem stabilizacji w historii firmy.

Nowy aparat ma także zaktualizowany system Smart HDR, który rejestruje obiekty i tła z bardziej realistycznym odwzorowaniem odcieni skóry, dzięki czemu zdjęcia będą miały jaśniejsze światła, bogatsze półcienie i głębsze cienie. Wszystkie te ulepszenia pochodzą z nowego chipa Apple A17 Pro.

Obejrzyj nowy teledysk na w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale artystki. Ponizej fragmenty wideoklipu opublikowane w serwisie X.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: