Mobile Trends for Experts 2023: Zanurz się w świecie sztucznej inteligencji

Najważniejsza konferencja dla pasjonatów mobilnych technologii coraz bliżej! Zapisz datę 19-20 października 2023 roku w kalendarzu i dołącz do świata Mobile Trends for Experts w Warszawie. Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Mobile Trends for Experts (MT4E) 2023

Sztuczna Inteligencja, mobilność, innowacje – co mają wspólnego? Są niemal jednością, wciąż się przenikają. A to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone na konferencji Mobile Trends for Experts 2023. Jeśli fascynujesz się nowinkami technologicznymi i chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie mobilnych technologii, nie może Cię tam zabraknąć!

Przeczytaj też: OpenAI wypuszcza 3. wersję DALL-E

Sprawdźmy, dlaczego Mobile Trends for Experts to wydarzenie dla każdego pasjonata AI i z jakiego powodu warto pojawić się w prestiżowym Airport Hotel Okęcie w Warszawie. To konferencja, która obiecuje być nie tylko źródłem nowej wiedzy, ale także miejscem, gdzie nawiążesz cenne kontakty biznesowe.

Innowacje, inspiracje i sztuczna inteligencja

Mobile Trends for Experts to okazja do zagłębienia się w świat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie technologii mobilnych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z technologią, organizator – firma Escola, przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Wydarzenie obejmuje 3 sceny, 6 bloków tematycznych i aż 50 prelekcji. Znajdziesz tu masę wiedzy, inspiracji i nowych spojrzeń na świat mobilnych technologii.

W ramach jednego wydarzenia masz dostęp do wielu opcji i z pewnością znajdziesz tę najlepszą dla siebie. Program obejmuje ścieżki: 

 • #AI
 • #Management
 • #Commerce
 • #Marketing
 • #Fintech
 • #Inspirations

Networking na najwyższym poziomie

Mobile Trends od zawsze stawiał na coś więcej niż tylko bycie źródłem wiedzy. Obecność na wydarzeniu to przede wszystkim doskonała okazja do budowania relacji i wspierania rozwoju biznesowego. Poznaj pasjonatów technologii i biznesu podobnych do Ciebie. Dziel się swoimi doświadczeniami. To miejsce, gdzie możliwości networkingowe są praktycznie nieograniczone, a dzięki odpowiednim przerwom masz na nie czas.

Agenda dla pasjonatów #AI

Agenda konferencji obejmuje prelekcje na różnych scenach, a jedna z nich poświęcona jest sztucznej inteligencji. Wystąpią tam wyjątkowi eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują praktyczne case studies i ciekawe podejście do wdrożenia AI w produktach cyfrowych. Kto wystąpi na scenie AI?

Mobile Trends for Experts 2023 (prelegenci - dzień 1)
Mobile Trends for Experts 2023 (prelegenci – dzień 1)
 • Jakub Król (Escola) z prelekcją: Jak AI rozwija biznesy – case study i inspiracje
 • Maciej Madziński (Escola), Maciej Chrzanowski (szkolenia.ai), Aleksandra Maciejewicz (Lawmore), Jakub Król (Escola) w panelu dyskusyjnym: Wdrożenie AI w produkcie cyfrowym
 • Piotr Cieluchowski (GROWTHTOOLS) z prelekcją: Zrozumieć AI, by przewodzić w swojej branży
 • Jerzy Biernacki (Miquido) z prelekcją: Za kulisami wdrożeń ChatGPT, czyli jak w rzeczywistości wyglądają implementacje GenAI w aplikacjach?
 • Mateusz Macocha (Neatsoft) z prelekcją: DR AI: Optymalizacja procesu diagnozy przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji medycznego
 • Paweł Dunia (Efigence) z prelekcją: Decoding the 'WOW’: A UX Odyssey in the AI Era
 • Łukasz Zielonka (Escola) z prelekcją: Jak usprawnić proces planowania contentu dzięki AI?
 • Sebastian Kondracki (Deviniti) z prelekcją: Od komunikacji do innowacji: wykorzystanie generatywnych modeli AI do autodetekcji trendów produktowych w sektorze bankowym
 • Jędrzej Paulus (Escola) z prelekcją: Jak AI przyspieszyło moją pracę 2 razy. Maszyna contentu z silnikami rakietowymi AI
 • Tomasz Dmuchowski (Linkbot) z prelekcją: Jak AI i uczenie maszynowe redefiniują strategie biznesowe z Linkbotem?
Mobile Trends for Experts 2023 (prelegenci - dzień 2)
Mobile Trends for Experts 2023 (prelegenci – dzień 2)

Zarejestruj się już teraz

Nie przegap szansy na udział w Mobile Trends for Experts 2023! Bilety są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia: 2023.mobiletrends.pl

Gdzie i kiedy – w skrócie

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie 19-20 października 2023. To idealne miejsce i czas, by poznać ekspertów branżowych. Jeśli jesteś gotowy na mobilną podróż w przyszłość technologii, dołącz do nas na Mobile Trends for Experts i stań się częścią wyjątkowej społeczności. Przygotuj się na naukę, rozrywkę i bezcenne kontakty biznesowe. Nie przegap okazji do rozwoju i zdobycia wiedzy z pierwszej ręki od najlepszych prelegentów w kraju.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

patronat medialny | informacja organizatora