Wielkie Okazje Amazon Prime od 10 października!

Amazon Prime świętuje drugie urodziny w Polsce wydarzeniem Wielkie Okazje Amazon Prime od 10 do 11 października 2023 roku

Wielkie Okazje Amazon Prime 10-11 października 2023 roku

Z okazji drugich urodzin Amazon.pl zaoferuje w tym roku najniższe jak dotąd ceny na wybrane produkty Garmin, Oneplus, Philips, Sony i Bose. Nadchodzące wydarzenie zakupowe daje klientom Prime wyłączny dostęp do tysięcy najlepszych okazji, z oszczędnościami przy zakupie produktów takich marek jak Philips, DJI, De’Longhi, Krosno, Vileda, Bosch i Lego. Każdy, kto nie jest jeszcze klientem Prime, może wypróbować Prime za darmo i wziąć udział w Wielkich Okazjach Amazon Prime, rejestrując się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Po okresie próbnym Prime kosztuje 49 zł rocznie, a więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie Amazon.pl/prime.

Klienci Prime mogą oszczędzić dzięki akcji Wielkie Okazje Amazon Prime, która rozpocznie się 10 października na stronie Amazon.pl i potrwa do północy 11 października. 48-godzinne wydarzenie zakupowe zaoferuje klientom Prime wysoko obniżone ceny produktów najlepszych marek, takich jak: Krosno, Lego, Wedel, Bosch, Braun, Oral-B, Gilette, Logitech, DJI, Philips, De’Longhi i wielu innych.

Klienci, którzy nie są jeszcze użytkownikami Prime, mogą dołączyć do programu lub rozpocząć bezpłatny, 30-dniowy okres próbny na amazon.pl/prime i w pełni wykorzystać możliwości Prime. Podczas dwudniowego wydarzenia zakupowego pojawią się tysiące okazji na niezbędne produkty najlepszych marek z różnych kategorii, w tym na elektronikę od: Sony, Bose, DJI, Marshall, produkty do domu i kuchni od: Tefal, Braun, Kenwood, Vileda, Gerlach, Finish, Lovela, Bryza, Woolite, Ariel, Vizir, Lenor i Fairy, ulubione zabawki od: Mattel, Lego, Playmobile i Hasbro oraz cieszące się dużą popularnością kosmetyki i środki higieny osobistej od: Oral-B, Braun, Pampers i Gillette.

Z subskrypcją Prime klienci jak zawsze mogą liczyć na darmową dostawę swoich zamówień, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, do domu, punktu odbioru lub Paczkomatu, również w weekendy.

Aby być na bieżąco z lokalnymi wiadomościami na temat Wielkich Okazji Amazon Prime, odwiedź stronę amazon.pl/wielkieokazjeprime.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska