Konferencja Apple’a 12 września 2023 online na YouTubie!

Apple zamieściło na YouTube wideo z odliczaniem do nadchodzącego wydarzenia związanego z premierą nowego iPhone’a 15.

Konferencja Apple „Wonderlust” 12 września 2023 roku – także na YouTubie
Konferencja Apple „Wonderlust” 12 września 2023 roku – także na YouTubie

Możesz teraz dołączyć do wirtualnej strefy oczekiwania na konferencje firmy Apple dotyczącej iPhone’a 15, które rozpocznie się 12 września 2023 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego. Firma Apple opublikowała dzisiaj na YouTubie link do transmisji na żywo przed rozpoczęciem wydarzenia w przyszły wtorek. W zeszłym tygodniu Apple oficjalnie ogłosiło datę wydarzenia, podczas którego odbędzie się prezentacja kolejnego iPhone’a. Chociaż wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie, jego format będzie odzwierciedlał wszystkie ostatnie wydarzenia Apple, które zastąpiono wcześniej nagranymi i intensywnie wyprodukowanymi prezentacjami.

Funkcjonalnie link do filmu w serwisie YouTube służy głównie do promowania wydarzenia dotyczącego iPhone’a 15 przed jego premierą w przyszłym tygodniu. YouTube może na przykład powiadomić Cię, gdy transmisja online się rozpocznie.

Możesz też zapisać link i wrócić do niego we wtorek. Jest to również część rytuału poprzedzającego wydarzenie, podczas którego wszyscy próbują rozszyfrować tagi wideo na YouTubie, aby uzyskać więcej wskazówek na temat nadchodzących nowości.

Oprócz transmisji strumieniowej wydarzenia w serwisie YouTube Apple udostępni także transmisję wideo za pośrednictwem swojej witryny Events i aplikacji Apple TV.

Kliknj na poniższym wideo przycisk „Powiadom mnie”, aby otrzymać powiadomienie, gdy transmisja się rozpocznie, lub dodaj wydarzenie do swojego kalendarza.

Podczas jesiennego wydarzenia Apple zaprezentuje nowe modele iPhone’a 15, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 oraz nowa wersja etui ładującego AirPods Pro ze złączem USB-C. Dowiemy się także, że premiera nowych wersji systemów operacyjnych iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10 i tvOS 17 zostaną udostępnione publicznie 18 września 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple