T-Mobile Polska i Grupa Vectra łączą siły

Partnerstwo T-Mobile Polska i Grupy Vectra daje nowe możliwości dostępu do internetu dla milionów gospodarstw domowych.

T-Mobile i Grupa Vectra nawiązują partnerstwo

T-Mobile Polska i Grupa Vectra podpisały umowę dotyczącą hurtowego dostępu do sieci, dzięki której T-Mobile Polska będzie miał możliwość świadczenia usług dostępu do internetu w zasięgu sieci Vectra.  Współpraca z Grupą Vectra to kolejny kamień milowy w rozwoju oferty światłowodowej T-Mobile Polska, która już teraz obejmuje zasięg firm takich jak Orange, Światłowód Inwestycje, Nexera i Fiberhost.

Zobacz też: Nowa jesienna oferta łączona Magenta Dom od T-Mobile

Dzięki umowie z Grupą Vectra T-Mobile sukcesywnie zyska dostęp do ok. 4 mln gospodarstw domowych, co znacząco zwiększy liczbę osób które mogą skorzystać z oferty konwergentnej madżentowego operatora.

W Polsce, od kilku lat notuje się systematyczny wzrost liczby klientów korzystających z usług w oparciu o BSA. W 2022 roku ich liczba wzrosła o 36,7 proc. wobec 2021 roku i wyniosła 1,13 mln. To wynik zauważalnego rozwoju rynku usług hurtowych, na bazie których przedsiębiorcy świadczą klientom usługi detaliczne.

Umowa z Grupą Vectra rozszerza zasięg usług światłowodowych T-Mobile Polska, który dotychczas obejmował 6 mln gospodarstw domowych. 

Może Cie zainteresować: Jaki wybrać internet do domu? – aktualny ranking ofert

Dla Grupy Vectra to strategiczne partnerstwo, które umacnia pozycję firmy jako kluczowego dostawcy infrastruktury w Polsce.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska
ikona dłoni wykorzystana we wpisie pochodzi z Depositphotos