2. generacja T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G  już dostępne w sprzedaży

Premierowe smartfony T Phone 5G, T Phone Pro 5G (2. gen.) oraz tablet T Tablet 5G od T-Mobile dostępne są w ofercie z nielimitowanym internetem.

Premierowe T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G od T-Mobile już dostępne w sprzedaży

Po globalnej premierze nowych urządzeń firma T-Mobile startuje z oficjalną sprzedażą drugiej generacji smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G oraz pierwszego w portfolio operatora T Tabletu 5G. Wraz ze startem sprzedaży towarzyszy także ogólnopolska kampania reklamowa w telewizji, internecie, mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz na zewnętrznych billboardach i citylightach.

Zobacz też: T Phone 5G smartfon od operatora T-Mobile

Nowe urządzenia z portfolio T-Mobile można już kupić na stronie operatora i stacjonarnie w salonach operatora. Premierowe produkty są dostępne w ofercie z abonamentem komórkowym, MIX-ie lub jako osobne urządzenie.

T Tablet 5G będzie można kupić w cenie 1089 zł, co czyni go jednym z tańszych tego typu urządzeń 5G w Polsce. Do tego, w specjalnej ofercie łączonej, T Tablet 5G będzie dostępny już od 50 zł miesięcznie w zestawie z nielimitowaną usługą internetu.

Jeśli chodzi o T Phone 5G i T Phone Pro 5G to teraz obie wersje można kupić w zestawie z nielimitowanym dostępem do internetu w abonamencie M lub L z kompletem akcesoriów, w tym ładowarką, etui, folią ochronną i słuchawkami T-TWS w prezencie. W tym wariancie cena T Phone 5G to 1149 zł, a T Phone Pro 5G – 1349 zł.

Start sprzedaży urządzeń zbiega się z rozpoczęciem kampanii promocyjnej. Przygotowany z tej okazji spot reklamowy podkreśla, że T Phone będzie dobrym wyborem dla każdego niezależnie od wieku czy stylu życia – jest na każdą kieszeń, dosłownie i w przenośni.

Więcej informacji o nowych urządzeniach T-Mobile i towarzyszącej ofercie można znaleźć na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska