Zajrzyj za kulisy „The Morning Show” przed debiutem 2. sezonu

„And We’re Back” zawiera wywiady z obsadą i ekipą na temat tego, czego można się spodziewać w nowym sezonie „The Morning Show”, który zadebiutuje w piątek 17 września 2021 roku.

Zajrzyj za kulisy wraz z twórcami i obsadą The Morning Show i zobacz po raz pierwszy co nas czeka w nowym sezonie. W dalszym ciągu będziemy śledzić historię Alexa (Jennifer Aniston), Bradley (Reese Witherspoon) i reszty pracowników UBA po szokującym zakończeniu pierwszego sezonu.

Po wydarzeniach z pierwszego sezonu, w drugim sezonie zespół The Morning Show podnosi po wydarzeniach związanych z Alex (Aniston) i Bradley (Witherspoon).

Wraz z Aniston i Witherspoon, gwiazdami powracającej obsady drugiego sezonu, zobaczymy takie twarze jak: Steve Carell, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin i Marcia Gay Harden.

Nowe gwiazdy, które dołączą w tym sezonie to: Greta Lee jako Stella Bak, która dołączyła do zespołu wykonawczego UBA, Ruairi O’Connor jako Ty Fitzgerald – inteligentna i charyzmatyczna gwiazda YouTube’a, Hasan Minhaj jako Eric Nomani – nowy członek zespołu The Morning Show, zdobywczyni nagrody Emmy Holland Taylor jako Cybil Richards – sprytna przewodnicząca zarządu UBA, Tara Karsian jako Gayle Berman – producentka wiadomości, Valeria Golino jako Paola Lambruschini – dokumentalistka, oraz zdobywczyni nagród Emmy i SAG Julianna Margulies jako Laura Peterson – prezenterka wiadomości UBA.

Jeśli nie widziałeś oficjalnego zwiastuna drugiego sezonu „The Morning Show”, możesz go obejrzeć poniżej:

Drugi sezon The Morning Show będzie miał premierę na Apple TV+ w piątek 17 września 2021 roku. Sezon zadebiutuje pierwszym odcinkiem, a każdy kolejny będzie ukazywał się co tydzień w piątki.

źródło: Apple TV+