Weź udział w wyzwaniu Apple Watcha związanym z parkami narodowymi!

Nowy Apple Watch Challenge, który odbedzie się 26 sierpnia, będzie poświęcony parkom narodowym i może w nim wziąć udział każdy posiadać zegarka Apple’a.

Apple Watch Challenge – Parki Narodowe – 26 sierpnia 2023 r.
Apple Watch Challenge – Parki Narodowe – 26 sierpnia 2023 r.

Firma Apple zapowiedziała kolejne wyzwanie związane z aktywnością na Apple Watchu, zapraszając użytkowników do „wyjścia i celebrowania parków narodowych na całym świecie”. Ukończenie wyzwania pozwoli odblokować wirtualne nagrody w aplikacji Fitness i nie tylko. Apple potwierdziło, że National Parks Activity Challenge 2023 dla użytkowników Apple Watchów odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku i będzie polegało na wykonaniu treningu trwającego co najmniej 20 minut.

Wyjdźmy i celebrujmy wszędzie parki narodowe. Już 26 sierpnia zdobądź tę nagrodę, rejestrując co najmniej 20-minutowy trening w dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Wyzwanie ma na celu uczczenie Służby Parku Narodowego, która została utworzona 25 sierpnia 1916 roku w Stanach Zjednoczonych: Dołącz do naszych urodzinowych obchodów 25 sierpnia! Służba Parku Narodowego została utworzona 25 sierpnia 1916 roku, aby „zachować w nienaruszonym stanie zasoby naturalne i kulturowe oraz wartości Systemu Parków Narodowych dla przyjemności, edukacji i inspiracji dla obecnego i przyszłych pokoleń”. W ciągu ponad stu lat rozwinęliśmy się w ponad 400 parków narodowych i wiele programów, które docierają do społeczności w całym kraju — a nawet na całym świecie!

Wyzwania związane z aktywnością na zegarku Apple Watch mają na celu promowanie korzystania z zegarka w celach fitness i są sposobem, w jaki Apple pomaga użytkownikom w korzystaniu z funkcji śledzenia treningu.

Ukończenie wyzwania za pomocą dowolnej aplikacji treningowej, która rejestruje dane w aplikacji Apple Fitness, odblokuje wirtualne osiągnięcie na iPhonie, Apple Watch oraz naklejki w aplikacji iMessages.

Użytkownicy Apple Watchów zostaną powiadomieni o nowym wyzwaniu związanym z aktywnością przed jego rozpoczęciem.

Sprawdź też poprzednie edycje Apple Watch Challenge związane z parkami narodowymi:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | 9TO5Mac