Wyzwanie Apple Watch Challenge już 30 sierpnia!

Kolejne wyzwanie związane z aktywnością użytkowników Apple Watcha zostało zaplanowane na 30 sierpnia 2020 roku, aby uczcić parki narodowe.

Apple Watch Activity Challenge 31 sierpnia 2020

Firma Apple wyznaczyła kolejne wyzwanie związane z aktywnością użytkowników zegarka Apple Watch na 30 sierpnia 2020 roku, aby „uczcić cud natury parków narodowych”. Użytkownicy Apple Watchów mogą zdobyć to osiągnięcie, pokonując wędrówkę, spacer, trening na wózku inwalidzkim lub przebiegnięcie co najmniej 1 mili (ok. 1,6 km).

Można ukończyć trening, korzystając z aplikacji Treningi na Apple Watchu lub dowolnej innej aplikacji, która rejestruje treningi w aplikacji Zdrowie:

To wyzwanie związane jest ze świętowaniem cudów natury parków narodowych. Zdobądź nagrodę 30 sierpnia, rejestrując wędrówkę, spacer, trening na wózku inwalidzkim lub przebiegnięcie mili (1,6 km) lub więcej w dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do Zdrowia.

To już trzeci rok z rzędu, w którym Apple zorganizowało w sierpniu wyzwanie Apple Watch Activity Challenge, aby uczcić parki narodowe. W zeszłym roku wyzwanie odbyło się z okazji 100. rocznicy powstania Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, choć zasady były nieco bardziej wymagające: spacer, bieg, wędrówka lub trening na wózku inwalidzkim na dystansie co najmniej 3 mil (ok. 4,8 km).

Wyzwania związane z aktywnością pozwalają użytkownikom Apple Watchów zbierać wirtualne trofea dostępne w zakładce Osiągnięcia w aplikacji Aktywność na iOS-a. Istnieją również specjalne naklejki, których można używać z Wiadomościami i na FaceTimie.

Użytkownicy zegarków Apple Watch zostaną powiadomieni o nadchodzącym wyzwaniu na swoich urządzeniach przed 30 sierpnia.

Oto naklejki, które można odblokować:

źródło: Apple | 9To5Mac