Wyzwanie związane z parkami narodowymi na Apple Watchu już 28 sierpnia

Kolejne wyzwanie National Parks Activity Challenge dla właścicieli Apple Watch, związane parkami narodowymi, zaplanowane zostało na 28 sierpnia 2021 roku.

Apple Watch Challenge – Parki Narodowe – 28 sierpnia 2021 r.

Firma Apple zapowiedziała na 28 sierpnia 2021 roku kolejne wyzwanie dotyczące aktywności fizycznej monitorowanej na smartwatchu Apple Watch, aby każdy mógł „docenić piękno parków narodowych na całym świecie”. Użytkownicy Apple Watchów mogą zdobyć to osiągnięcie, kończąc wędrówkę, spacer, trening na wózku inwalidzkim lub po przebiegnięciu co najmniej jednej mili (ok. 1,6 km).

Poświęćmy jeden dzień, aby docenić piękno parków narodowych na całym świecie. 28 sierpnia zdobądź tę nagrodę, rejestrując co najmniej milę (1,6 km) wędrówki, marszu, biegu lub treningu na wózku inwalidzkim w dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Wyzwania związane z aktywnością Apple Watch mają na celu promowanie korzystania z zegarka podczas ćwiczeń i motywowania użytkowników do ruchu oraz korzystania z funkcji śledzenia treningu. Ukończenie wyzwania za pomocą dowolnej aplikacji treningowej, która rejestruje dane w aplikacji Apple Fitness, odblokuje wirtualne osiągnięcie na iPhonie, Apple Watchu i w aplikacji iMessage.

Możesz także ukończyć wyzwanie, korzystając z dowolnej usługi treningowej na iOS-a, która oferuje wiele różnych kategorii treningowych i odkłada dane w aplikacji Zdrowie.

Użytkownicy Apple Watchów zostaną powiadomieni o tym nowym wyzwaniu aktywności przed jego rozpoczęciem. Weźcie udział w wyzwaniu, póki jeszcze jest lato :)

źródło: Apple