„Gotowy do służby” od 6 września na Netfliksie

Nowy komendant melduje się do służby! Na tym komisariacie czegoś takiego jeszcze nie było. Pierwszy serial Leandra Hassuma zadebiutuje w serwisie Netflix już 6 września 2023 roku.

Gotowy do służby (B.O) serial Netflix 2023

Właśnie ogłoszono, że Gotowy do służby (tyt. oryg. B.O.), pierwszy serial stworzony przez Leandra Hassuma dla serwisu Netflix, zadebiutuje już 6 września 2023 roku. To lekki i zabawny, iście brazylijski serial komediowy, którego obsada rozbawi każdego. Jej bohaterem jest nieco niewydarzony komendant policji, który obejmuje nowe stanowisko w komisariacie w Tijuce, dzielnicy Rio de Janeiro, gdzie dzieją się niesłychanie szalone rzeczy.

Sprawdź też: Serial animowany „The Nutty Boy” od 12 października

Suzano (Leandro Hassum) urodził się i wychował w fikcyjnym mieście Campo Manso na zapadłej prowincji stanu Rio de Janeiro. Jednakże gdy przypadkiem udaje mu się schwytać zbiegłego przestępcę powiązanego z gangiem hazardowym, trafia w centrum akcji — do samego Rio. Jako nowy komendant zupełnie sobie nie radzi, przez co w 8. komisariacie Rio de Janeiro wszystko wywraca się do góry nogami. Wszyscy jego skorzy do działania współpracownicy są przekonani, że nie utrzyma się na stanowisku zbyt długo. Jednak jego niekonwencjonalne metody oraz ogromne serce mogą okazać się sekretną bronią w walce z przestępczością.

Serial Gotowy do służby to produkcja firmy Camisa Listrada na podstawie oryginalnej koncepcji, której autorami są Leandro Hassum, Fabíola Alves, Gui Cintra i Nigel Goodman. Głównym reżyserem jest Pedro Amorim, zaś role pozostałych reżyserów pełnią sam Hassum oraz Carol Minêm.

Autorami scenariusza są Carol Garcia (ostateczna wersja scenariusza), César Amorim, Edu Araujo, Fabíola Alves, Gui Cintra, Pedro Emanuel, Pedro Perazzo i Victor Rodrigues. Oprócz Hassuma w roli załogi komisariatu występują również Luciana Paes, Taumaturgo Ferreira, Jefferson Schroeder, Babu Carreira, Digão Ribeiro, Cauê Campos i Josie Antello. W pozostałych rolach: Aline Borges, Bruno Cabrerizo, Pedro Wagner, Tenca, Louise Cardoso, Elisa Pinheiro, Leandro Ramos, Júlia Guerra, Cleber Salgado, George Sauma, Raphael Ghanem, Valentina Melleu i Fábio de Luca i inni.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska