nju mobile teraz ma 3 razy więcej GB i telewizję

Od dziś można skorzystać z nowej oferty nju mobile — więcej GB do wykorzystania, telewizja i opcja za 49 zł.

Nowa oferta nu mobile z telewizją mobilną

Od dziś w nju mobile wprowadzona została usługa za 49 zł — w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów jeśli chodzi o wykorzystywanie internetu. W tym abonamencie są nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i pakiet 80 GB, który już po roku rośnie do 160 GB, a po 2 latach do 240 GB. W nju liczy się staż, więc jeśli jesteście już klientami na abonament ponad 2 lata i przeniesiecie się do oferty za 49 zł, to od razu dostaniecie 240 GB internetu miesięcznie.

Zobacz też: Światłowód 200 Mb/s w nju mobile

W ofercie za 39 zł na start będziecie mieli teraz 50 GB, a po dwóch latach 150 GB. Z kolei za 29 zł – odpowiednio 20 GB i 60 GB.

Od dziś można też skorzystać z telewizji mobilnej (pakiet podstawowy) w cenie abonamentu. Oferta będzie dostępna również w ofercie nju subskrypcja (nju komórkowy 29 zł) – zostanie ona włączona 3 lipca 2023 roku.

W nju na abonament telewizja mobilna dostępna jest dla trzech ofert – 29 zł, 39 zł, 49 zł. Dotyczy  tylko numerów głównych. Szczegóły dotyczące kanałów TV do obejrzenia oraz sposobu logowania się do aplikacji znajdziesz na stronie internetowej operatora.

Wciąż jest oferta za jedyne 19 zł, bez telewizji, z rozmowami oraz 3 GB internetu.

Nowa oferta z telewizją w nju mobile:

Cennik: nowa oferta nju mobile z telewizją (lipiec 2023)
Cennik: nowa oferta nju mobile z telewizją (lipiec 2023)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska