Światłowód 200 Mb/s w nju mobile

Wystartowała nowa oferta internetu światłowodowego w nju mobile o prędkości do 200 Mb/s w cenie 39,99 zł miesięcznie.

Oferta testowa nju światłowód w modelu subskrypcyjnym

Oferta nju mobile kojarzy się z tanimi usługami mobilnymi. Teraz operator sprawdza, jak taki model może wyglądać dla światłowodu. Od dziś, jeśli jesteście klientami nju, możecie skorzystać z internetu światłowodowego (do 200 Mb/s) za 39,99 zł miesięcznie. Operator proponuje, aby korzystać z niego w modelu subskrypcyjnym. Za usługę trzeba zapłacić z góry na początku każdego miesiąca. Można to zrobić za pomocą podpiętej karty płatniczej, płatności online lub BLIK-a.

W testowej ofercie nju światłowodu można wybrać dwa warianty: promocyjny i podstawowy. W ofercie promocyjnej za nju światłowód zapłacimy 39,99 zł miesięcznie + jednorazowa opłata instalacyjna 50 zł – jeśli zdecydujemy się korzystać z usługi przez 2 lata. W ofercie podstawowej usługa kosztuje 59,99 zł miesięcznie + jednorazowa opłata instalacyjna 499 zł, wówczas usługa oferowana jest na czas nieokreślony.

Czy to korzystna oferta? POrównajcie sami z innymi ofertami internetu stacjonarnego oferowanego przez innych dostawców w naszym aktualnym porównaniu ofert internetu domowego.

Szybki internet i bonusowe gigabajty

Wybierając testowy nju światłowód dostajemy dostęp do internetu – bez limitu danych, o prędkości do 200 Mb/s (pobieranie) i 30 Mb/s (wysyłanie). W ramach opłat korzystamy z  modemu FunBox 3.0 z Wi-Fi, obsługującego pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz. Taka prędkość w zupełności wystarcza na potrzeby gospodarstwa domowego. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się przetestować światłowód otrzymamy 200 GB do wykorzystania na numerze nju na abonament lub na kartę, do wykorzystania przez 6 miesięcy. 

Jak kupić nju światłowód?

Jest to testowa oferta, dlatego nie będzie żadnych reklam czy promocji oferty w mediach. Sam proces kupienia oferty jest bardzo prosty i w pełni cyfrowy. Jeśli jesteś zainteresowany zmożesz to zrobić na stronie operatora: nju.pl/swiatlowod lub w aplikacji mobilnej nju światłowód na iOS-a i Androida.

Oferta testowa przeznaczona jest dla obecnych i nowych klientów nju na abonament i nju na kartę, którzy znajdują się w zasięgu światłowodu w sieci własnej Orange Polska, mieszkają w budynkach wielorodzinnych na obszarach, gdzie rynek jest zderegulowany przez UKE i nie mają zainstalowanego Orange Światłowodu.

Jak zarządzać usługą nju światłowód?

Usługą można zarządzać przez aplikację mobilną nju światłowód na telefonie lub po zalogowaniu się na swoje konto na stronie www.nju.pl/zaloguj. W systemie prezentowana jest informacje o statusie zamówienia, rachunkach, można porozmawiać na czacie z konsultantem czy zmienić metodę płatności.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Blog Orange Polska