Obejrzyj najnowszy zwiastun filmu „Twórca”

20th Century Studios, New Regency i Entertainment One przedstawiają thriller sci-fi pt. „Twórca” w reżyserii Garetha Edwardsa.

Kadr z filmu „Twórca” 20th Century Studios Polska
Kadr z filmu „Twórca” 20th Century Studios Polska

W filmie Twórca (tyt. oryg. The Creator) występują: John David Washington (Tenet), Gemma Chan (Eternals), Ken Watanabe (Incepcja), Sturgill Simpson (Dog), debiutantka Madeleine Yuna Voyles i zdobywczyni Oscara® Allison Janney (Jestem najlepsza. Ja, Tonya). Niezwykłe filmowe wydarzenie zadebiutuje tylko w kinach od 29 września 2023 r.

Warto zobaczyć: „Restore Point” – film, w którym ludzie mają swój punkt przywracania

O FILMIE: Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji, Joshua (Washington), były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.

Poszukiwany twórca wynalazł broń, która może przyczynić się do zakończenia wojny, ale też niesie niebezpieczeństwo unicestwienia całej ludzkości. Joshua i jego zespół elitarnych agentów, przekraczając linie wroga, docierają do mrocznego miejsca, gdzie odkrywają, że bronią będącą zagrożeniem dla świata, którą mieli zniszczyć, jest sztuczna inteligencja w postaci małego dziecka. 

„Twórca” tylko w kinach od 29 września 2023 r.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 20th Century Studios Polska | Disney Polska