Hebe z aplikację mobilną w kolejnych krajach!

Agencja Future Mind stworzyła dla sieci drogerii Hebe aplikację mobilną na dwa nowe europejskie rynki.

Aplikacja mobilna „hebe - zdrowie i piękno”

Sieć drogerii Hebe pod koniec zeszłego roku rozpoczęła działalność na rynkach zagranicznych. W listopadzie 2022 roku Hebe zaistniało na rynku czeskim, a w grudniu 2022 r. na słowackim. Aplikacja mobilna marki, zbudowana przez zespół ekspertów firmy doradczo-technologicznej Future Mind, zadebiutuje w obu tych krajach. Dotychczas, Hebe było marką znaną głównie na naszym rodzimym rynku. Wprowadzenie aplikacji mobilnej na rynki czeski oraz słowacki to strategiczne działanie, dzięki któremu marka wzmocni swoją pozycję za granicą.

Wygoda i intuicyjność zakupów

Bazując na poprzednich projektach realizowanych dla Hebe oraz szerokiej ekspertyzie w zakresie tworzenia produktów digital, firma Future Mind stworzyła dla marki dwie wersje aplikacji mobilnej. Będą one dostępne dla użytkowników w Czechach i na Słowacji.

Zobacz też: Nowa wersja aplikacji Hebe już dostępna

Produkty te zostały spersonalizowane pod kątem oczekiwań konsumentów na tych rynkach, co pozwoli na efektywne zarządzanie ofertą i jej dopasowanie do grupy docelowej. Umożliwi to również budowanie większego zaangażowania i lepsze zaspokajanie potrzeb użytkowników, którzy w obszarze m-commerce oczekują przede wszystkim przejrzystego i kompleksowego doświadczenia zakupowego.

Początek długofalowej ekspansji

Sieć Hebe wraz z Future Mind planują sukcesywnie rozwijać aplikacje mobilne na nowych rynkach. Następnym krokiem będzie rozwój obecnego w Polsce programu lojalnościowego, aby zaspokoić unikalne potrzeby i oczekiwania klientów w każdym z tych regionów.

Ekspansja to duży krok dla rozwoju marki Hebe. Cieszymy się z wdrożenia aplikacji i mamy nadzieję, że jej funkcjonalności znacząco wpłyną na rozpoznawalność i popularność naszej marki na rynkach zagranicznych. Pojawienie się aplikacji w Czechach i na Słowacji to odpowiedź na potrzeby konsumenta i zmieniającego się świata. Aplikacja jest dla nas ważnym narzędziem do budowania zaangażowania i lojalności naszych odbiorców, a także zwiększenia liczby klientów. Narzędzie świetnie sprawdziło się na rynku polskim, zależy nam, aby tak stało się również za granicą.

powiedziała Aleksandra Kosior, Product Manager Hebe

Wprowadzenie aplikacji Hebe na rynki czeski oraz słowacki nie wiąże się z żadnymi zmianami dla użytkowników w Polsce.

Ekrany z aplikacji „hebe – zdrowie i piękno”

Aplikację mobilną hebe – zdrowie i piękno pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Opis aplikacji:

W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, zyskasz dostęp do wyjątkowych okazji, nowości i trendów

  • Promocje dostępne tylko w aplikacji – ciesz się ofertami i zniżkami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie!
  • Szeroka gama produktów – poznaj premierowe produkty dostępne tylko w Hebe. Zyskaj łatwy i szybki dostęp do szerokiej oferty.
  • Lista życzeń – dodawaj swoje ulubione produkty do listy życzeń i otrzymuj powiadomienia, gdy pojawi się na nie promocja.
  • Recenzje produktów – wymieniaj się z innymi użytkownikami opiniami na temat zakupionych produktów.
  • Trendy i porady ze świata beauty – szukaj inspiracji i najnowszych trendów kosmetycznych na naszym blogu.
  • Skanuj i znajdź – skończył Ci się Twój ulubiony krem do twarzy? Wyszukaj produkt w aplikacji skanując kod kreskowy z opakowania.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Hebe