Kanały tematyczne TVP teraz też w Play i UPC

Play rozszerzyło ofertę w swoich pakietach telewizyjnych o kanały tematyczne Telewizji Polskiej: TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Nauka oraz Alfa TVP.

Kanały tematyczne TVP w ofertach telewizyjnych Play i UPC

Od 3 lipca 2023 roku TVP Info będzie dostępne dla wszystkich abonentów telewizji mobilnej PLAY NOW oraz usług telewizyjnych Play z dekoderem. TVP Sport wzbogaci ofertę Telewizji Max oraz Pakietu Sport w PLAY NOW TV i Pakietu Sport w Telewizji Nowej Generacji. Z kolei kanały TVP Kultura, TVP Nauka i Alfa TVP będą mogli oglądać wszyscy abonenci usług telewizyjnych z dekoderem.

Przeczytaj też: Kanały TVP obejrzysz online na żywo w TVP VOD

Dwa najnowsze kanały tematyczne TVP: TVP Nauka i Alfa TVP będą także dostępne dla obecnych klientów UPC od pakietu Start HD.

TVP Info – kanał zapewnia widzom stały dostęp do informacji z Polski i całego świata, śledzi bieżące wydarzenia polityczne, społeczne, ekonomiczne i kulturalne, doniesienia agencyjne i newsy z portali internetowych 24 godziny na dobę.

TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej, zapewniający silne emocje i pasjonujące widowiska sportowe. W ofercie kanału znajdują się liczne transmisje piłkarskie m.in.: EURO i mistrzostw świata, Ligi Narodów, Ligi Mistrzów i Europy, Pucharu Włoch i Króla oraz Ekstraklasy. Ponadto imprezy mistrzowskie w letnich dyscyplinach olimpijskich: siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, kolarstwie, boksie, wioślarstwie, tenisie (cykl WTA). W TVP Sport nie brakuje też sportów zimowych: skoków i biegów narciarskich oraz hokeja na lodzie (w tym NHL).

TVP Kultura – pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. To jedyny w Polsce program poświęcony w całości tematyce kulturalnej, od filmu po publicystykę, od sztuk wizualnych po teatr.

TVP Nauka – prezentuje treści oparte na faktach i dowodach naukowych. Popularyzuje wiedzę z zakresu przyrody, technologii i technologii kosmicznych, biologii, medycyny, astronomii, fizyki, matematyki, chemii, ekologii, ekonomii i nauk społecznych. Oferta programowa jest skierowana do odbiorcy powyżej 14 roku życia.

Alfa TVP – to program  wyspecjalizowany ze względu na odbiorcę, skierowany głównie do dzieci i młodzieży w wieku 10 – 16 lat. Kanał prezentuje treści dopasowane do potrzeb i zainteresowań nastolatków służące odkrywaniu i rozwijaniu pasji, kształtowaniu relacji i funkcjonowaniu w grupie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play