myPhone wchodzi na rynek smartwatchy z 3 nowymi modelami

Polski producent elektroniki użytkowej myPhone wprowadza do portfolio nowe produkty w kategorii smartwatchy, będą to aż trzy modele.

myPhone Watch - smartwatche (czerwiec 2023)

W zależności od wybranego zegarka, użytkownicy będą mogli korzystać z takich funkcji jak  odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych, monitorowanie aktywności fizycznej oraz zapewnią dużo wartościowych informacji na temat naszego zdrowia, a także specjalny tryb dla kobiet. Do oferty myPhone trafiają dzisiaj trzy nowe zegarki: Watch LS, Watch CL oraz Watch EL.

Zobacz też: Co powiecie na smartwatch wykrywający wirusy?

Każdy z nich oferuje m.in. rozbudowane funkcje monitorowania zdrowia (m.in. mierzenie pulsu, poziomu natlenienia krwi i stresu oraz analiza snu) i aktywności fizycznej (krokomierz, licznik spalonych kalorii), a po połączeniu z telefonem, umożliwia odbieranie powiadomień o nowych połączeniach i wiadomościach SMS, e-mail, z mediów społecznościowych oraz sterowanie odtwarzaniem muzyki.

Dodatkowo, tarczę każdego ze smartwatchy można dowolnie dostosować wybierając jeden z wielu dostępnych wzorów lub wykorzystując własne zdjęcia lub grafiki. Dzięki temu użytkownicy mogą nadać swojemu zegarkowi indywidualny dopasowany do siebie styl. Urządzenia są kompatybilne zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Rozmowy przez Bluetooth, ponad 100 trybów sportowych oraz monitorowanie zdrowia kobiet

Oprócz wspólnych funkcjonalności w postaci monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej oraz możliwości śledzenia powiadomień, każdy z nowych smartwatchy od myPhone posiada także dodatkowe cechy i funkcjonalności. 

Model CL, który będzie dostępny w cenie 129 zł, został wyposażony w duży ekran o rozmiarze 1.83 cala, który umożliwi wygodny dostęp do powiadomień i treści oraz sprawne korzystanie z ekranu dotykowego oraz w baterię o pojemności 240 mAh, zapewniającą około 7 dni działania przy normalnym użytkowaniu.

myPhone Watch CL

Watch LS oferuje ponad 100 dostępnych trybów sportowych, które powinny zadowolić nawet najbardziej zapalonych miłośników aktywności fizycznej. Solidna metalowa konstrukcja oraz certyfikat IP68 są z kolei gwarancją tego, że podczas treningu nic poważnego się z zegarkiem nie stanie. Cena tego smartwatcha to 189 zł.

Również myPhone Watch LS oraz, ostatni z premierowych zegarków, myPhone Watch EL posiadają specjalny tryb monitorowania stanu zdrowia dla kobiet, który pozwala w wygodny sposób śledzić cykl menstruacyjny. Obydwa modele umożliwiają też odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych przez zegarek. Wszystko to, dzięki połączeniu Bluetooth z naszym smartfonem oraz wbudowanym głośnikowi i mikrofonowi.

Dodatkowo, model EL, który wyróżnia się klasycznym okrągłym kształtem koperty, jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i różowej oraz zawiera dodatkowy pasek do wymiany.Smartwatch będzie kosztował 249 zł.

Pełną specyfikację premierowych modeli można znaleźć na stronie myPhone. Wszystkie zegarki są dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym polskiego producenta.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: myPhone