„Misiek” od 5 października w Disney+

Pierwszy sezon serialu komediowego „Misiek” („The Bear”) będzie miał swoją premierę na platformie Disney+ w Polsce już 5 października. Tego dnia udostępnionych zostanie wszystkich osiem odcinków.

„Misiek” Disney+

Tytuł dołącza do jesiennej listy premierowych tytułów w Disney+, wśród których pojawią się również: „Andor” (21 września), 2 sezon „The Kardashians” (22 września), „Stary człowiek” (28 września) i „Candy: Śmierć w Teksasie” (12 października). Głównym bohaterem „Miśka” jest Carmen „Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

Zobacz także: „Candy: Śmierć w Teksasie” na Disney+ od 12 października

„Misiek” to historia o jedzeniu, rodzinie, ciężkiej pracy, pięknie poczucia obowiązku oraz o bolesnych ludzkich potknięciach. Carmy walczy o przemianę zarówno The Original Beef of Chicagoland, jak i samego siebie, jednocześnie pracując na ostrzu noża z ludźmi, którzy ostatecznie stają się jego rodziną z wyboru.

Oprócz White’a w półgodzinnych odcinkach serialu komediowego występują Ebon Moss-Bachrach (jako Richard „Richie” Jerimovich), Ayo Edebiri (jako Sydney Adamu), Abby Elliott (jako Natalie „Sugar” Berzatto), Lionel Boyce (jako Marcus), Liza Colón-Zayas (jako Tina), Edwin Lee Gibson (jako Abraheim) i Matty Matheson (jako Neil Fak).

„Misiek” został stworzony przez Christophera Storera („Ramy”, „Ósma klasa”), który jest również producentem wykonawczym obok Joanny Calo („BoJack Horseman”, „Poplątana”), Hiro Muraia („Atlanta”, „Stacja jedenasta”) i Nate’a Mattesona („Stacja jedenasta”, „The Choe Show”) z Super Frog oraz Josha Seniora. Tyson Bidner („Ramy”) również pełni rolę producenta, a Matty Matheson jest współproducentem. Seria jest produkowana przez FX Productions i została wznowiona na drugi sezon.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+