Weź udział w konkursie i zagraj o Huawei Watch 4

Polska premiera smartwatchy z serii HUAWEI WATCH 4 już za tydzień. Rusza konkurs, w którym można wygrać jeden z najnowszych zegarków!

Konkurs – Huawei Watch 4

Już 19 czerwca na polskim rynku zadebiutują najnowsze inteligentne zegarki HUAWEI WATCH 4 oraz HUAWEI WATCH 4 Pro. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy huawei.pl rozpoczyna wielkie odliczanie do ich premiery i zaprasza do udziału w konkursie, który potrwa do 18 czerwca 2023 roku. Jego zwycięzca otrzyma HUAWEI WATCH 4 Pro w wersji Elite, a w ramach dwóch kolejnych nagród przewidziano innowacyjne zegarki 2w1 – HUAWEI WATCH Buds. Na wszystkich uczestników czeka rabat w wysokości 150 zł na zakup smartwatcha z serii HUAWEI WATCH 4.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę konkursu, wyrazić chęć zapisania się na newsletter oraz odpowiedzieć na pytanie: „Jaką innowację w monitorowaniu zdrowia chciał(a)byś znaleźć w najnowszym smartwatchu?”. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi mają szansę wygrać:

  • 1 x HUAWEI WATCH 4 Pro Elite (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1 zł),
  • 2 x HUAWEI WATCH Buds (zwycięzcy otrzymują kupony na zakup produktów za 1 zł).

Zobacz też: Pasek Pride Edition do Apple Watcha promujący LGBTQ+ od 24 maja!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają kupony o wartości 150 zł na zakup dowolnego zegarka z serii HUAWEI WATCH 4. Kupony zostaną wysyłane w dniu premiery smartwatcha – 19 czerwca 2023 r.

Konkurs potrwa do 18 czerwca 2023 r. Kupony konkursowe będzie można wykorzystać w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl do 9 lipca 2023 r. Kupony nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter. Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie konkursowej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Huawei