Alior Mobile z odświeżonym ekranem głównym i personalizacją

Korzystając z odświeżonej wersji aplikacji Alior Mobile, użytkownik może w łatwy sposób spersonalizować wygląd ekranu głównego, dodać swoje ulubione skróty.

Nowy ekran główny aplikacji Alior Mobile
Nowy ekran główny aplikacji Alior Mobile

To już kolejny krok Alior Banku w kierunku maksymalnej personalizacji rozwiązań skierowanych do klientów indywidualnych. Jedną z aktualizacji jest nowy, odświeżony wygląd ekranu startowego. Zmienił się także sposób nawigacji po aplikacji. Użytkownik w łatwy sposób może przejść do zmiany jej wyglądu, poza produktem głównym zobaczyć nawet dwa produkty dodatkowe, a także skróty do najczęściej używanych przez siebie funkcji. Dzięki temu, najpopularniejsze opcje będą zawsze w zasięgu ręki.

Może Cię zainteresować także: Konto dla młodych Alior Banku teraz z opaską Xiaomi Smart Band 7 NFC

Pod koniec 2022 roku z aplikacji Alior Mobile korzystało już ponad milion użytkowników. Nowe zmiany mają być pierwszym krokiem w kierunku budowy inkluzywnej aplikacji mobilnej, której istotnym elementem jest hiperpersonalizacja wyglądu i treści.

Wszystkie najważniejsze funkcje dotyczące personalizacji zostały przeniesione do górnego menu. Z jego poziomu można dostosować układ aplikacji. W zakładce „Wygląd” klient może łatwo wybrać swój produkt główny, rachunek domyślny, widoczne na ekranie startowym skróty, zmienić motyw aplikacji lub tło ekranu. Oprócz tego może skorzystać z opcji, takich jak „Kontakt” i „Pulpit”, które zachowały swoje funkcjonalności.  

W nowej wersji Alior Mobile, na ekranie startowym użytkownik zobaczy nie tylko produkt główny, ale również nawet dwie dodatkowe usługi, Aby odkryć tę funkcjonalność, wystarczy przesunąć kafel produktowy w lewo. Z poziomu głównego ekranu można ponadto wykonać najważniejsze czynności, takie jak przelew środków, spłata raty, kopiowanie numeru rachunku, ukrycie salda czy przejście do szczegółu produktów.

Alior Mobile - personalizacja skrótów w aplikacji
Alior Mobile – personalizacja skrótów w aplikacji | fot. Alior Bank

Wśród nowych funkcji pojawiła się również możliwość samodzielnego wyboru najczęściej używanych skrótów i przypięcia ich do ekranu startowego, co pozwala na łatwiejszy dostęp. Alior Bank planuje dalszy rozwój aplikacji. W jej kolejnych odsłonach klienci będą mogli korzystać z takich opcji jak zarządzanie rachunkami i widżetami dostępnymi na pulpicie.

Aplikację „Alior Mobile” pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Alior Bank