Soniczna szczoteczka do zębów Nandme NX 6000 w promo na AliExpress

Polecane gadżety promocyjne AliExpress „618”: soniczna elektryczna szczoteczka do zębów NX 6000 w dobrej cenie!

Szczoteczka Nandme NX 6000 dla całej rodziny

artykuł sponsorowany

Coroczna wyprzedaż „618” na AliExpress wkrótce się rozpocznie i jest to ostatnia i największa wyprzedaż w pierwszej połowie tego roku – wiele przedmiotów będzie sprzedawanych po niższych cenach. Jeśli planujesz zakup elektrycznej szczoteczki do zębów, to teraz jest najlepszy czas, aby ją kupić. Marka Nandme oferuje teraz dobrą i niedrogą elektryczną szczoteczkę do zębów NX 6000 z 12 końcówkami – oryginalna cena 24,99 USD, podawana cena promocyjna to 13,99 USD.

NX 6000 to soniczna szczoteczka elektryczna oferująca niezbędne programy czyszczenia jamy ustnej. Dzięki maksymalnej częstotliwości wibracji wynoszącej 40.000 wibracji na minutę tworzy mikropęcherzyki, które wnikają głęboko między zęby, aby je oczyścić i wybielić. Pomaga skutecznie i kompleksowo oczyścić resztki jedzenia oraz pozbyć się płytki nazębnej.

NX 6000 ma doskonałą żywotność baterii do 80 dni, co oznacza, że nie trzeba jej często ładować, nawet jeśli zapomnisz ładowarki podczas podróży służbowej lub wakacyjnej, i nie musisz się martwić, że nagle przestanie działać – o ile naładujesz przed wyjazdem. Urządzenie obsługuje szybkie ładowanie przez USB typu C z 4-godzinnym szybkim ładowaniem. Do ładowania można użyć ładowarki do smartfona.

NX 6000 oferuje trzy tryby szczotkowania — Clean, White i Soft — wystarczające do codziennego użytku. Szczotkowanie dwa razy dziennie elektryczną szczoteczką soniczną NX 6000 może zapewnić zdrowsze, bielsze zęby i bardziej pewny siebie uśmiech.

Profesjonalni dentyści zalecają wymianę końcówek do elektrycznych szczoteczek do zębów co 3 miesiące, aby skutecznie chronić jamę ustną przed gromadzeniem się bakterii, które mogą szkodzić zdrowiu jamy ustnej. Jednak w naszym codziennym życiu często zapominamy o zakupie zapasowych końcówek do szczoteczek. NX 6000 ma od razu w zestawie 12 końcówek szczoteczki, co wystarcza na 3 lata użytkowania.

Szczoteczka Nandme NX 6000 wybrane funkcje i cechy
Szczoteczka Nandme NX 6000 wybrane funkcje i cechy

Elektryczna szczoteczka soniczna NX 6000 oferuje 3-letnią bezpłatną usługę wymiany, dzięki czemu możesz jej używać, nie martwiąc się, że gwarancja zaraz się skończy. Jeśli wystąpi problem z jakością produktu, możesz wysłać go do obsługi klienta, nagrywając krótki film, a Nandme zorganizuje jednorazowo wysłanie nowej elektrycznej szczoteczki do zębów.

W ramach promocji śródrocznej „618” możesz skorzystać z jak podaje producent nawet 44% zniżki na soniczną szczoteczkę elektryczną NX 6000 w oficjalnym sklepie AliExpress Nandme w cenie po zniżkach wynoszącej 13,99 USD (ok. 60 zł)! Ta cena obowiązywać będzie od 12 do 18 czerwca 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany