Etui UPRO Ostand dostarcza dodatkowe zastosowanie MagSafe

MagSafe może mieć wiele zastosowań, a twórcy akcesoriów wymyślają rozmaite konstrukcje, które mogą przydatne dla właścicieli iPhone’ów.

UPRO Ostand - etui z chwytakiem i MagSafe dla iPhone'a
UPRO Ostand – etui z chwytakiem i MagSafe dla iPhone’a

Funkcja MagSafe robi obecnie tylko dwie rzeczy – pozwala podłączyć ładowarkę lub portfel. Etui UPRO Ostand zapewnia funkcji MagSafe iPhone’a zestaw ulepszeń, w tym możliwość ustawienia telefonu, zawieszenia go lub bezpiecznego trzymania go w dłoniach podczas robienia selfie lub przeglądania TikToka. Zdobywca nagrody iF Design Award, UPRO Ostand wygląda jak przeciętne etui na iPhone’a, ponieważ zakrywa smartfon, chroniąc go przed uderzeniami i upadkami… ale z tyłu znajduje się znajomy pierścień magnetyczny.

Jednak ten pierścień składa się na zewnątrz, zamieniając się w podstawkę z regulowanym kątem, a także uchwyt pierścieniowy iPhone’a, umożliwiając obsługę jedną ręką bez obawy o upuszczenie telefonu. Etui jest nadal magnetyczne, więc nadal można podłączyć do niego portfel MagSafe lub ładowarkę, tak jak na iPhonie bez etui.

Absurdalne innowacje Apple’a zawsze pozostawiają po sobie ślad finansowy. Usunięcie gniazda słuchawkowego było złem koniecznym, aby pomóc w uruchomieniu firmie AirPodsów. Funkcja MagSafe została zaprojektowana w celu zbudowania biznesu ładowarek Apple’a i spowoduje potencjalne usunięcie portu ładowania w iPhonie. Te strategie oznaczają, że Apple nie wprowadza innowacji w wielu obszarach… ale łaskawie pozwala robić stronom trzecim.

UPRO Ostand stworzyła firma TORRAS, która wynalazła także pierwszy na świecie klimatyzator do noszenia z wbudowanymi płytkami półprzewodnikowymi, które działają jak minilodówka zawieszona na szyi. Ostand nie jest aż tak wymyślny, ale dobrze wpisuje się w podejście firmy TORRAS do rozwiązywania problemów – znajdowania unikalnych rozwiązań, na które nikt wcześniej nie wpadł.

Ostand to uniwersalne etui dla modeli iPhone’a 12 i nowszych (a także dla Samsunga Galaxy S23 Ultra), które chroni telefon tak, jak powinien chronić każdy dobry stojak. Jednak z elegancką płytą tylną stojaka zintegrowany jest pierścień w kształcie litery O, który idealnie pasuje do własnego pierścienia MagSafe iPhone’a. Ten aluminiowy pierścień o grubości nieco ponad milimetra przylega płasko do obudowy Ostand po zamknięciu, ale otwiera się, gdy potrzebujesz pierścienia lub stojaka, aby podeprzeć telefon.

Funkcje etui UPRO Ostand
Funkcje etui UPRO Ostand

Otwiera się o pełne 120°, jednocześnie obracając się o 360° w swojej okrągłej piaście (funkcja dostępna w UPRO Ostand Pro). Oznacza to, że można trzymać telefon tak, jak chcesz, a nawet ustawić go tak, jak chcesz, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Wystarczy złożyć pierścień, a zniknie on w obudowie, stając się praktycznie niezauważalny.

Mówiąc o MagSafe, Ostand faktycznie jest wyposażony w opatentowane magnesy Halbach wbudowane bezpośrednio w pierścień. Są tak samo bezpieczne i dwa razy mocniejsze niż magnesy w Twoim iPhonie (oferują siłę do 18 N) i pozwalają robić wszystko, co normalnie robisz z MagSafe. Możesz przyłożyć do niego bezprzewodową ładowarkę Apple lub akumulator, zadokować iPhone’a w magnetycznym uchwycie samochodowym, a nawet dołączyć portfel MagSafe firmy Apple (lub innej firmy) do swojego urządzenia.

Jasne, można powiedzieć, że Apple wynalazł MagSafe, ale UPRO Ostand je udoskonaliło na swój sposób…

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design