Klasyczne plastikowe krzesło w nowym wydaniu PINCH!

Tradycyjne krzesło z plastiku, które można układać jedno na drugim w stosy, zmienia się dzięki eleganckiemu i innowacyjnemu projektowi PINCH.

PINCH – nowy projekt klasycznego plastikowego krzesła ogrodowego (balkonowego)
PINCH – nowy projekt klasycznego plastikowego krzesła ogrodowego (balkonowego) | fot. Medium2 Studio

Często nie doceniamy znaczenia dobrego krzesła. Spędzamy większość dnia siedząc na krzesłach, niezależnie od tego, czy pracujemy w naszym domowym biurze, jemy posiłek, czy po prostu siedzimy i czytamy książkę dla przyjemności! Dlatego mebel ten musi być nie tylko wygodny, ale także ergonomiczny i estetyczny. A innowacyjny projekt krzesła, na który ostatnio się natknąłem, to nowa odsłona plastikowego krzesła – krzesło PINCH od Medium2 Studio.

Zobacz też: Głośnik OunD w razie potrzeby zamienia się w fotel

Krzesło PINCH jest typowym, tradycyjnym plastikowym krzesłem, ale dogłębnie przeprojektowanym. Plastikowe krzesła, które można ustawiać jeden na drugim, są dość powszechnym widokiem – widzisz je prawie wszędzie i widzisz je od wieków.

Są praktyczne i wygodne, choć nie należą do najbardziej zrównoważonych i estetycznych w obecnym wydaniu. Jednak Medium2 Studio postanowiło nadać plastikowemu krzesłu nowy wygląd, tworząc jednoczęściowe plastikowe krzesło, które można ustawiać jedno na drugim.

Projekt otrzymał nowy format, aby lepiej pasował do nowoczesnych domów, biur i innych przestrzeni. Po prostu ściskając i ciągnąc materiał (plastik), projektanci byli w stanie nadać oldskulowemu projektowi nowy i ulepszony wygląd. Daje to PINCH jednolitą formę i wizualny język projektowania, który jest niezwykle intuicyjny i dynamiczny.

Odświeżone plastikowe krzesło PINCH ma nowoczesny i współczesny charakter, w odróżnieniu do budzących obrzydzenie ogrodowych „plastikowców”. W projekcie krzesła PINCH jest pewna gładkość, która sprawia, że ​​jest dość opływowy, czysty i prosty.

Krzesło PINCH w pastelowych kolorach
Krzesło PINCH w pastelowych kolorach | fot. Medium2 Studio

To krzesło nie kłuje w oko jak typowe plastikowe krzesła — w rzeczywistości PINCH ma zdolność dodawania pewnego poczucia charakteru i osobowości do każdej przestrzeni, w której jest umieszczony. PINCH został zaprojektowany z różnymi opcjami kolorystycznymi, takimi jak zielony, pomarańczowy, niebieski i biały, dzięki czemu układanie krzeseł w różnych kolorach jest super zabawne, ponieważ stworzą zabawny kolorowy stos.

Stos krzeseł PINCH
Stos krzeseł PINCH | fot. Medium2 Studio

Oczywiście fakt, że wybranym materiałem był plastik, jest nieco zniechęcający, ponieważ plastik nie jest najbardziej przyjazną dla środowiska opcją. Projektanci mogli wybrać inny materiał, ale głównym celem projektu było wprowadzenie innowacji do stereotypowego plastikowego krzesła, więc należy to wziąć pod uwag. Swoją drogą nie spodziewajmy się, że tanie plastikowe krzesła, które można ustawiać jeden na drugim, znikną z użytku w najbliższym czasie, tym samy nie można nimi gardzić.

Krzesło PINCH
Krzesło PINCH | fot. Medium2 Studio

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Medium2 Studio | Yank Design