Vectra prezentuje TV Smart 4K BOX PVR z dyskiem twardym

Nowy dekoder TV Smart 4K BOX PVR od Vectry posiada wbudowany dyskiem twardy na ponad 200 godzin materiałów i możliwość nagrywania w chmurze.

Vectra TV Smart 4K BOX PVR typ 8981
Vectra TV Smart 4K BOX PVR typ 8981

Telewizja kablowa Vectra wprowadza na rynek nowy dekoder z nagrywarką cyfrową — TV Smart 4K BOX PVR, który łączy w sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a także dwie metody nagrywania. Urządzenie umożliwia nagrywanie programów i filmów zarówno na wbudowanym dysku twardym, jak i w chmurze, dając użytkownikom niezrównaną swobodę i elastyczność w korzystaniu z telewizji cyfrowej.

Zobacz też: Dekodery polsat box 4K i lite z nową aktualizacją [marzec 2023]

Dekoder TV Smart 4K BOX PVR to najnowsza propozycja Vectry dla klientów, którzy chcą korzystać ze wszystkich zalet oferty innowacyjnego dekodera TV Smart 4K BOX, ale chcą mieć dodatkowo możliwość zapisywania programów telewizyjnych na lokalnym, wbudowanym nośniku.

Oprócz tego, skorzystają z tych samych funkcji, w tym dostępnej na różnych urządzeniach aplikacji TV Smart GO, nagrywania w chmurze, Catch-up TV, Restart TV, wideo na żądanie (VOD) czy szerokiej gamy dodatkowych aplikacji.

Od teraz abonenci Vectry mogą, w zależności od posiadanego dekodera, wybrać dowolną opcję nagrywania przy pomocy:

  • TV Smart 4K BOX PVR – w chmurze lub na wbudowanym dysku, na którym użytkownicy mogą nagrywać ulubione treści bez ograniczeń i przechowywać je bez czasowego limitu.
  • TV Smart 4K BOX – w chmurze lub na podpiętym dysku zewnętrznym.

Dzięki tym różnorodnym możliwościom nagrywania każdy decydujący się na wybór usług operatora może znaleźć nagrywarkę dostosowaną do swoich potrzeb. 

Nowy dekoder z wbudowanym dyskiem twardym został zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają funkcjonalności nagrywarki na najwyższym poziomie. Urządzenie pozwala nagrywać programy na każdym kanale bez ograniczeń oraz mieć bezterminowy dostęp do nagranych filmów i seriali do odtworzenia na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR. 

Co więcej, nowy dekoder wyposażony jest w złącze do odbioru cyfrowej telewizji kablowej (DVB-C), ma również jednak klasyczne złącze antenowe oraz może służyć do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T2). Dodatkowo, umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń, np. kontrolerów poprzez Bluetooth 5.0.

Z Internetem łączy się dzięki wbudowanemu WiFi (2,4 GHz oraz 5 GHz) lub tradycyjnym kablem Ethernet. Korzysta z tej samej, znanej już i cenionej aplikacji, opartej o system operacyjny Android TV. Dzięki temu klienci mogą uruchamiać aplikacje za pomocą komend głosowych, przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na dekoder bez użycia dodatkowych kabli (Chromecast), instalować aplikacje dla Android TV (w tym gry, np. serwis Blacknut), czy olbrzymią liczbą serwisów streamingowych (w tym YouTube, Netflix, Amazon Prime, Viaplay, HBO Max, TIDAL, Player i wiele innych) albo oglądać programy emitowane w przeszłości (Catch-up TV) lub jeszcze trwające (Restart TV). Wszystko to w zachwycającej jakości nawet 4K HDR oraz z dźwiękiem w standardzie Dolby Vision.

Wbudowany w TV Smart 4K BOX PVR dysk (o pojemności 1 TB) pozwala nagrać ponad 200 godzin filmów lub programów telewizyjnych jakości HD. Dekoder umożliwia jednoczesne nagrywanie dwóch programów na wbudowanym dysku. Nagrania zlecone na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR są zapisywane i zarządzane z poziomu urządzenia.

Dodatkowo, użytkownik z poziomu aplikacji lub przeglądarki ma możliwość nagrywania aż do pięciu programów w chmurze. Wszystkimi zapisanymi treściami użytkownicy zarządzać mogą z poziomu menu urządzenia, natomiast nagraniami zleconymi w chmurze również za pomocą aplikacji TV Smart GO, dostępnej na urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, wyposażone w system operacyjny Android lub iOS oraz telewizory, oparte o system Android TV lub TIZEN. Dzięki temu klienci Vectry zyskują pełną kontrolę i wygodę korzystania z oferty operatora. 

Dekoder Vectra TV Smart 4K BOX PVR (widok z przodu i z tyłu)
Dekoder Vectra TV Smart 4K BOX PVR

TV Smart 4K BOX PVR jest już dostępny w ramach każdej oferty łączącej Internet i telewizję, np. 450 Mb/s oraz pakiet Złoty obejmujący 139 kanałów telewizyjnych w cenie 99,99 zł/mies. lub oferty Internetu światłowodowego o prędkości do 600 Mb/s z 177 kanałami telewizyjnymi (w ramach pakietu Platynowego) za 119,99 zł/mies. We wszystkich wymienionych ofertach obowiązuje dwudziestoczteromiesięczny okres zobowiązania oraz opłata jednorazowa w wysokości 69,99 zł.
TV Smart 4K BOX PVR jest również dostępny dla dotychczasowych abonentów, którzy otrzymają możliwość wymiany posiadanego dekodera na nowe urządzenie.

O TV Smart 4K BOX PVR

Dekoder TV Smart 4K BOX PVR działa w oparciu o system Android TV i obsługuje treści
w wysokim standardzie 4K, a także protokół Chromecast/AirPlay, pozwalający na bezprzewodowe przesyłanie obrazu z innego urządzenia na dekoder. Urządzenie umożliwia nagrywanie programów i filmów zarówno na wbudowanym dysku twardym (o pojemności 1TB), jak i w chmurze.

Dekoder z nagrywarką pozwala nagrywać programy na każdym kanale bez ograniczeń oraz mieć bezterminowy dostęp do nagranych filmów i seriali. W ramach szerokiego wachlarza usług dodatkowych, możliwe jest również uzyskanie dostępu do programów emitowanych w ramówce telewizyjnej do 7 dni wstecz (funkcja Catch-up TV), natomiast funkcja Restart TV umożliwia obejrzenie emitowanego aktualnie w telewizji materiału od początku oraz cofanie treści. Dekoder TV Smart 4K BOX PVR daje możliwość korzystania nie tylko z telewizji, ale też tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, popularnych serwisów streamingowych, a także platformy Vectra VOD dzięki czemu telewizory będą zawsze „smart”.

Dostęp do gier ze sklepu Google Play oraz możliwość podłączenia gamingowego pada oraz korzystania z serwisu streamingowego zapewniającego dostęp do gier np. Blacknut oraz sparowania urządzeń Bluetooth takich jak słuchawki, kino domowe czy soundbar dostarcza rozrywkę całej rodzinie.

Równocześnie funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala chronić najmłodszych. Dekoder oferuje dodatkowo opcję sterowania głosowego, rekomendację treści oraz wygodną i intuicyjną obsługę. Co istotne, dostęp do rozrywki dostępny jest nie tylko za pomocą dekodera TV Smart 4K BOX PVR, ale również poprzez aplikację mobilną TV Smart GO, czy przez stronę internetową tvsmart.vectra.pl. Z supernowoczesnej TV Smart można korzystać także poza siecią Vectra. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Vectra