Odtwarzacz kasetowy „It’s Real” to także głośnik Bluetooth

Ten przezroczysty odtwarzacz kasetowy może również działać jako głośnik Bluetooth – i wygląda obłędnie przy starych kaseciakach.

Przezroczysty odtwarzacz kaset magnetofonowych It's Real od NINM Lab
Przezroczysty odtwarzacz kaset magnetofonowych It’s Real od NINM Lab

Jeśli dorastałeś lub żyłeś w czasach, gdy modne były kasety magnetofonowe i tzw. kaseciaki, to prawdopodobnie czasami tęsknisz za tymi czasami. Chcesz wrócić do starych momentów nie tylko ze względu na nostalgię, ale dlatego, że jakość z kaset była całkiem dobra, ponieważ dźwięk nie był tak skompresowany. Jest kilku projektantów produktów, którzy stworzyli koncepcje odtwarzaczy magnetofonowych, ale większość z nich służy tylko do dekoracji. Ale ten projekt udowadnia, że można mieć i fajny design i użyteczne urządzenie.

Przeczytaj także: Odtwarzacz kaset magnetofonowych IT’S OK z łącznością Bluetooth

Urządzenie zaprojektowane przez NINM Lab nazywa się It’s Real, ponieważ ludzie mogą pomyśleć, że wygląd kasety i odtwarzacza to tylko ozdobny gadżet. Ale w rzeczywistości jest to prawdziwy odtwarzacz kasetowy, który służy również jako głośnik Bluetooth.

Cóż, oczywiście projekt wnosi również nostalgiczny i analogowy charakter do przestrzeni, ale jest też całkiem funkcjonalny. Służy kilku celom, takim jak głośnik Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki, lub odtwarzacz kasetowy z wbudowanym głośnikiem.

Jeśli masz jeszcze jakieś tradycyjne kasety magnetofonowe, będziesz mógł je odtworzyć na odtwarzaczu It’s Real, który ma już wbudowany głośnik. Konstrukcja pozwala również zobaczyć obracającą się taśmę z każdej strony, ponieważ ma przezroczystą górną pokrywę.

Można zobaczyć, jak taśma się przewija, a mechanizm i praca silnika robią swoje z tyłu. Jest również wyposażony w taśmę z nadajnikiem muzycznym REAL TAPE Bluetooth 5.0, której można używać do strumieniowego przesyłania muzyki z kasety do innych boomboxów lub dowolnego urządzenia wyposażonego w odtwarzacz kasetowy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NINM Lab | Yanko Design