Szczoteczka soniczna Nandme NX 6000 w atrakcyjnej cenie!

Teraz na Aliexpress można kupić szczoteczkę soniczną Xiaomi Nandme NX 600 w bardzo dobrej cenie – sprawdź, co potrafi to urządzenie.

Szczoteczka Nandme NX 6000 dla całej rodziny

artykuł sponsorowany

Kiedy zastąpisz swoją zwykłą szczoteczkę na szczoteczkę soniczną, nie ma już odwrotu — tak piszą kupujący na AliExpress o sonicznej szczoteczce Nandme NX 6000. Jeśli myślisz o wymianie elektrycznej szczoteczki do zębów, warto rozważyć Nandme NX 6000 w atrakcyjnej cenie z trzema darmowymi opakowaniami nici dentystycznej.

Częstotliwość wibracji 40.000 razy na minutę to wydajne czyszczenie jamy ustnej

Zwykłymi szczoteczkami trudno skutecznie i kompleksowo wyczyścić jamę ustną. Nandme NX 6000 wibruje z prędkością do 4.000 wibracji na minutę, tworząc mikropęcherzyki, które wnikają głęboko między zęby, aby je oczyścić i wybielić. Pomaga skutecznie i kompleksowo oczyścić resztki jedzenia oraz pozbyć się płytki nazębnej.

Zobacz też: Szczoteczka soniczna Nandme nie bez powodu ma 12 końcówek w komplecie

NX 6000 oferuje trzy tryby szczotkowania — czyszczenie, wybielanie i delikatne czyszczenie, aby sprostać Twoim codziennym potrzebom.

80 dni pracy na baterii, rozwiązuje problem częstego ładowania

Krótka żywotność i częste ładowanie elektrycznych szczoteczek do zębów często nęka użytkowników. NX 6000 może być używany do 80 dni po pełnym naładowaniu i obsługuje szybkie ładowanie przez USB-C – naładujemy ją do pełna w ciągu 4 godzin. Nawet jeśli zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki w podróż, możesz ją naładować za pomocą ładowarki do telefonu, co jest bardzo wygodne.

12 główek szczoteczek to zapas na 3 lata

Szczoteczka Nandme NX 6000 jest sprzedawana z 12 końcówkami do szczoteczki, co rozwiązuje bolesną kwestię, jaką jest konieczność kupowania zapasu końcówek osobno i ponoszenia dodatkowych kosztów. Zgodnie z zaleceniem dentystów, należy wymieniać końcówkę szczoteczki co 3 miesiące, 12 końcówek wystarcza zatem na 3 lata użytkowania.

Szczoteczka soniczna Nandme NX 6000 z 12 końcówkami
Szczoteczka soniczna Nandme NX 6000 z 12 końcówkami

3 lata bezpłatnej obsługi posprzedażnej, nie krępuj się korzystać

Szczoteczka elektryczna soniczna NX 6000 oferuje 3-letnią bezpłatną usługę wymiany, dzięki czemu możesz jej używać bez obawy, że produkt nie jest objęty gwarancją po sprzedaży. Jeśli wystąpi problem z jakością produktu, możesz wysłać zgłoszenie do obsługi klienta, nagrywając krótki film, a Nandme zorganizuje wysłanie nowej elektrycznej szczoteczki do zębów.

Szczoteczka Nandme NX 6000 wybrane funkcje i cechy
Szczoteczka Nandme NX 6000 wybrane funkcje i cechy

Obecnie NX6000, wydajna, niedroga elektryczna soniczna szczoteczka do zębów jest w sprzedaży na AliExpress, w obecnej ofercie produkt można kupić nawet za 16,24 USD (ok. 68 zł w zależności od kursu dolara). Pamiętaj o wykorzystaniu kodu promocyjnego: NX6000P403 o wartości 2 USD, aby obniżyć cenę produktu! W gratisie można zdobyć 3 opakowania nici dentystycznej Nandme. Oferta jest ważna tylko przez określony czas – sczegóły znajdziesz na stronie produktu w serwisie Aliexpress.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany