Szczoteczka soniczna Nandme nie bez powodu ma 12 końcówek w komplecie

Elektryczna szczoteczka soniczna Nandme jest dostarczana z 12 końcówkami w komplecie, dzięki czemu zapas wystarczy na 3 lata!

Szczoteczka soniczna Nandme z 12 końcówkami w komplecie

informacje podane w artykule pochodzą od producenta | artykuł sponsorowany

Patrząc na sprzedaż produktów do czyszczenia jamy ustnej na Amazon, AliExpress i innych platformach e-commerce, zauważamy, że coraz więcej osób decyduje się na używanie elektrycznych szczoteczek do zębów jako narzędzia do codziennego szczotkowania. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na używanie szczoteczek elektrycznych?

Oto 2 główne powody wyboru szczoteczek sonicznych:

  • Po pierwsze, to wygoda – elektryczne szczoteczki do zębów wibrują przez napędzaną silnikiem końcówkę szczoteczki, dzięki czemu czyszczenie jest łatwiejsze i mniej pracochłonne niż czyszczenie ręczne.
  • Po drugie, efekt czyszczenia jest lepszy, a jednocześnie częstotliwość wibracji elektrycznej szczoteczki do zębów jest wyższa niż w przypadku ręcznego szczotkowania, więc efekt czyszczenia jest lepszy, aby pozbyć się ponad 99% płytki nazębnej.

Chociaż elektryczne szczoteczki do zębów są dobre w użyciu, konsumenci mają trudności z ich zakupem. Najbardziej kłopotliwym aspektem zakupu elektrycznej szczoteczki do zębów jest to, że oprócz konieczności rozważenia jakości produktu, nowym problemem, który konsumenci muszą rozwiązać, jest to, gdzie tanio dokupić końcówki szczoteczki.

Zobacz także: Nandme NX8000 – szczoteczka soniczna z kontrolą nacisku

Nandme z 12 końcówkami w komplecie

Nowa marka szczoteczek elektrycznych Nandme sprzedaje swoje produkty z kompletem 12 końcówek. Takie podejście ma ułatwić wymianę końcówek przez użytkowników, a terminowa wymiana końcówki szczoteczki wpływa na zdrowie jamy ustnej.

Chociaż to posunięcie jest atrakcyjne dla konsumentów, mają oni również wiele obaw:

  • inne marki sprzedają końcówki szczoteczek, aby zarobić, a Nandme od razu zapewnia 12 końcówek w komplecie ze szczoteczką, więc czy nie ma to związku z jakością?
  • 12 końcówek szczoteczek to bardzo dużo – ale zmiana końcówki szczoteczki raz na sześć miesięcy to za mało!
  • czy 12 końcówek to nie za dużo? jeśli nie użyję tej szczoteczki, czy nie będzie stratą pieniędzy, aby je wyrzucić?

W przypadku konsumentów takie obawy są czymś normalnym, ale w rzeczywistości tak nie jest. Są tego cztery główne powody.

Produkty Nandme są godne zaufania

Nandme to nowa marka, ale jej produktom można zaufać. Nandme ma profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy i zakład produkcyjny, przestrzegający międzynarodowych standardów w aspektach badań i rozwoju technologii, doboru materiałów, kontroli jakości i bezpieczeństwa produktów, dostarczający produkty miedzy innymi dla Philipsa, Xiaomi i dziesiątek międzynarodowych marek elektrycznych szczoteczek do zębów OEM/ODM od wielu lat.

Certyfikacja producentów szczoteczek sonicznych
Certyfikacja producentów szczoteczek sonicznych

Dentyści zalecają wymianę końcówkę szczoteczki co 3 miesiące

Regularna wymiana końcówek szczoteczek to ważny element pielęgnacji jamy ustnej. Amerykańscy dentyści przeprowadzili test: ponad 1000 osób zostało losowo wybranych do przetestowania używanych szczoteczek do zębów i okazało się, że wiele szczoteczek do zębów było skażonych Candida albicans, Streptococcus haemolyticus, Pneumococcus i Staphylococcus.

Już po 3-4 tygodniach używania nowej szczoteczki wiele z powyższych bakterii zostało wykrytych i takie szczoteczki stały się źródłem infekcji niektórych chorób. Bakterie te wykorzystywały codzienne szczotkowanie, nieustannie atakując organizm przez błonę śluzową dziąseł i jamy ustnej i gardła, były połykane lub wcierane podczas codziennego mycia zębów powodują zapalenie dziąseł, przewlekłe zapalenie gardła, zapalenie jamy ustnej, a także zapalenie jelit, reumatyzm, zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie nerek oraz inne choroby.

Namnażające się bakterie na szczoteczce po 3 miesiącach używania
Namnażające się bakterie na szczoteczce po 3 miesiącach używania

Regularna wymiana szczoteczek do zębów jest niezbędna dla zachowania dobrego zdrowia. Ogólny cykl wymiany szczoteczek do zębów wynosi 2-3 miesiące, ale wiele osób robi to dopiero gdy włosie jest rozwidlone lub zgniecione, co jest niewłaściwym sposobem oceny przydatności końcówki. W rzeczywistości, gdy szczoteczki do zębów są używane długo, w główce szczoteczki gromadzi się więcej bakterii, a nawet jeśli szczoteczka wygląda na nienaruszoną, należy ją wymienić.

12 końcówek szczoteczki to nie jest dużo!

W rzeczywistości wyprodukowanie końcówki szczoteczki nie kosztuje dużo. Główka szczoteczki składa się głównie z włosia, korpusu szczoteczki i uchwytu szczoteczki, a koszt wyprodukowania jednej główki szczoteczki to tylko kilka dolarów.

Cena produktu jest rzeczywiście określana na podstawie różnych materiałów i procesów, z których wykonany jest produkt, ale biorąc pod uwagę końcówki szczoteczek popularnych na rynku, różnica w kosztach nie przekracza 1 USD, ale więcej płacimy za markę. Innymi słowy, na każde 10 końcówek szczoteczek koszt wynosi 7 USD, ale użytkownik musi zapłacić ok. 70 USD w przypadku popularnych marek. Koszt końcówki szczoteczki popularnej marki jest mniej więcej taki sam jak koszt końcówki szczoteczki małej marki, ale równica w cenie sprzedaży jest prawie 10-krotna.

Oddzielny zakup końcówek szczoteczek może być kłopotliwy i kosztowny

Większość elektrycznych szczoteczek do zębów ma w zestawie 2 końcówki, a kupujący muszą stawić czoła problemowi kupowania końcówek szczoteczki osobno po zużyciu. Łatwo zapomnieć o zakupie i nadal używamy starej końcówki przez zbyt długi czas. PO drugie musimy je zakupic i wydac dodatkowe pieniądze.

Zakup samej końcówki szczoteczki nie jest opłacalny. Po pierwsze, użytkownik kupuje końcówkę szczoteczki osobno online, oprócz kosztu produktu, musi również pokryć koszty wysyłki. Większość producentów elektrycznych szczoteczek do zębów zarabia na sprzedaży końcówek i innych materiałów eksploatacyjnych, więc są one drogie, a użytkownik musi wydać więcej na ich zakup.

Dlaczego Nandme dostarcza 12 końcówek do swojej szczoteczki?

Producent Nandme to sumienna firma, która myśli o użytkownikach i zarabia rozsądne zyski. Nandme to nowa marka, ale ma dojrzałą i doskonałą linię do produkcji elektrycznych szczoteczek do zębów oraz od wielu lat produkuje i dostarcza elektryczne szczoteczki do zębów dla dziesiątek dużych międzynarodowych marek, takich jak Philips i Xiaomi, więc jakość produktu jest gwarantowana.

Szczoteczka Nandme NX7000 dostarczana jest z 12 końcówkami w komplecie z dwóch powodów: po pierwsze, aby zapewnić konsumentom zapas w rozsądnej cenie – w ten sposób nie musza oni płacić dużych kwot za materiały eksploatacyjne i pozbywają się kłopotu z zakupem.

Nandme specjalnie uruchomiło także „usługę wymiany poprzez przesłanie filmu”, w której można zgłosić nieumyślne uszkodzenie produktu do działu obsługi klienta, nagrywając film w celu bezpłatnej wymiany bez odsyłania produktu.

Chociaż to normalne, że wiele osób jest dość sceptycznie nastawionych do świetnych ofert, nowe marki elektrycznych szczoteczek do zębów muszą stosować nowe taktyki. W przypadku Nandme dla konsumentów jest to okazja do posiadania więcej niż jednej główki szczoteczki za mniejsze pieniądze.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

informacje podane w artykule pochodzą od producenta | artykuł sponsorowany