Najnowszy zwiastun serialu „Tajna inwazja” to preludium do kolejnej wielkiej wojny Marvela

Nick Fury grany przez Samuela L. Jacksona powraca w czerni i jest gotowy do wojny w nowym zwiastunie „Tajnej inwazji”.

Tajna inwazja (Secret invasion) - serial Marvel Disney+ (2023)

Premiera nowej serii Marvela zaplanowana jest na 21 czerwca 2023 roku w serwisie Disney Plus. Nick Fury pojawiał się dość rzadko od czasu wydarzeń w Spider-Man: Daleko od domu, ale w najnowszym zwiastunie nadchodzącej serii Tajna inwazja (tyt. oryg. Secret Invasion) od Disney Plus – człowiek stojący za Inicjatywą Avengers powraca i przygotowuje się do wojny, którą tylko on może przeprowadzić.

Zobacz też: 6 rzeczy, które warto wiedzieć przed 3. sezonem „The Mandalorian”

Chociaż większa część nowego zwiastuna Tajnej inwazji to materiał, który widzieliśmy wcześniej, kilka nowych ujęć jasno pokazuje, że nieobecność Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson) nie pozostała niezauważona na Ziemi od lat, odkąd Avengersom udało się odwrócić Thanosa.

Podczas gdy Fury ukrywał się poza planetą, Skrullowie lojalni wobec niego na Ziemi, tacy jak Talos (Ben Mendohlson), obserwowali, jak ekstremista Gravik (Kingsley Ben-Adir) wykorzystał nieobecność Fury’ego, aby usprawiedliwić swoje coraz bardziej brutalne gry o prawdziwą wolność na ich adoptowanych planetach.

To ataki Gravika na społeczeństwo sprowadzają Fury’ego z powrotem na Ziemię, który nawiązuje kontakt ze starymi — i pozornie ludzkimi — sojusznikami, takimi jak Maria Hill (Colbie Smulders) i Sonya Falsworth z MI6 (Olivia Colman).

Ale to odmowa Fury’ego skontaktowania się z Avengersami i poproszenia ich o pomoc wydaje się być jednym z głównych powodów, dla których świat jest tak bardzo zagrożony. Chociaż zwiastun nie zdradza, czy mogą się pojawić, zdecydowanie sprawia wrażenie, że serial będzie wciągający jak diabli, kiedy trafi do Disney Plus 21 czerwca 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Marvel | The Verge