BLIKOMANIA 2023 w tym roku ze sztabkami złota!

W poniedziałek 3 kwietnia 2023 roku rozpoczęła się kolejna edycja BLIKOMANII – popularnej loterii Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Blikomania 2023 - loteria BLIKA

Każdy, kto płaci BLIKIEM i uzupełni formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl, może grać o jedną z 63 sztabek złota o wadze jednej uncji każda. Dla uczestników przewidziane są także wygrane w postaci czeków BLIK. W tegorocznej edycji, każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje dodatkowo nagrodę gwarantowaną. Loterię wspiera 18 banków, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych. BLIKOMANIA 2023 potrwa do 4 czerwca 2023 roku.

Przeczytaj też: BLIK rusza na podbój Rumunii

BLIK to najpopularniejsza metoda płatności w Polsce, z której aktywnie korzysta już 13 mln użytkowników. W 2022 roku zrealizowali oni ponad miliard transakcji o łącznej wartości 163,9 mld zł. To był rekordowy rok dla BLIKA, który ma ambitne plany na dalszy rozwój i aktywacje nowych użytkowników.

Cykliczna loteria BLIKOMANIA ma zachęcić obecnych użytkowników do realizacji transakcji BLIKIEM, a także skłonić nowych użytkowników do skorzystania z niego po raz pierwszy.

BLIKOMANIA 2023 – igrzyska dla każdego

Kampania tegorocznej edycji loterii nawiązuje do igrzysk, gdzie główną nagrodą jest złoto. W materiałach promujących widzimy Tomasza Kota, który w metaforyczny sposób nawiązuje do realnych dyscyplin sportowych. W BLIKOMANII 2023, inaczej niż w prawdziwych igrzyskach, każdy bez wysiłku czy treningów, po prostu korzystając z BLIKA, ma szansę wygrać. W tym roku każdego dnia przyznawana będzie nagroda główna w postaci sztabki złota. Jednocześnie każdy z uczestników może poczuć się zwycięzcom, ponieważ otrzyma nagrodę gwarantowaną. 

Z BLIKIEM każdy wygrywa

BLIKOMANIA 2023 to 63 nagrody główne – sztabki złota o wadze jednej uncji każda oraz prawie 9,5 tys. czeków o wartości 100 i 200 zł. W tegorocznej edycji każdy uczestnik otrzyma również nagrodę gwarantowaną, kod na stronę Legimi na jeden z darmowych ebooków lub synchrobooków – do wyboru 20 pozycji. Codziennie na realizujących transakcje BLIKIEM – kodem, przelew na telefon, wypłaty lub wpłaty w bankomacie czekają czeki o wartości 100 zł. Z kolei użytkownicy, którzy zapłacą zbliżeniowo BLIKIEM, mogą wylosować w loterii nagrodę dzienną – czek na kwotę 200 zł. Pula wszystkich wygranych wynosi ponad 1,8 mln zł.

Każdy, kto płaci BLIKIEM może wziąć udział w loterii. Wystarczy poprawnie zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i zrealizować transakcję rejestracyjną o wartości 1 zł. Każda wpłata zasili konto Fundacji Uniwersytet Dzieci i zostanie przeznaczona na realizację działań edukacyjnych m.in. dotyczących bezpieczeństwa w sieci. 

Loterię będzie wspierała kampania reklamowa w zasięgowych mediach – TV, radio, kino, OOH w POS, kanałach digitalowych, mediach społecznościowych oraz współpraca z influencerami i podcasterami. Za koncept kreatywny odpowiada agencja Change Serviceplan, a za zakup mediów agencja Spark Foundry.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Polski Standard Płatności