„Wielkie zwierzęta” na Apple TV+ przed Dniem Ziemi

Apple prezentuje serię przyrodniczą „Wielkie zwierzęta” z okazji Dnia Ziemi, która zadebiutuje 21 kwietnia 2023 roku.

„Wielkie zwierzęta”(„Big Beast”) – Apple TV+

Przed Dniem Ziemi, który odbędzie się 22 kwietnia 2023 roku, w serwisie Apple TV+ zadebiutuje nowy serial z udziałem „najbardziej urzekających gigantów natury” z narracją Toma Hiddlestona zatytułowany Wielkie zwierzęta (tyt. oryg. Big Beasts). W 2022 roku Apple uczciło Dzień Ziemi mnóstwem aplikacji, podcastów i treningów w aplikacji Fitness. Rok 2023 zaczyna się świętowaniem od premiery tego dokumentu przyrodniczego.

Sprawdź też: Na Apple TV+ pojawi się specjalny film dokumentalny „The Year Earth Changed”

„[Nagrywany] przez dwa lata serial zabiera widzów w epicką podróż dookoła świata”, informuje Apple w oświadczeniu, „od mroźnych biegunów po tropikalne lasy deszczowe, w których spotykamy najbardziej urzekających gigantów natury”.

Wielkie zwierzęta składa się z 10 odcinków, w których przedstawiono jedne z najbardziej masywnych gatunków świata sfilmowane w 17 krajach — w tym wieloryba szarego, słonia morskiego, wydrę olbrzymią, goryla, hipopotama, niedźwiedzia brunatnego, strusia, orangutan, tygrys i niedźwiedzia polarnego.

„Widzowie zobaczą, że nie jest łatwo być dużym”, mówi Apple. „[Im] większe zwierzę, tym większe wyzwania, przed którymi stoi – ponieważ seria rejestruje rzadkie i pierwsze w historii ujęcia przy użyciu specjalistycznego sprzętu i technik filmowania nowej generacji”.

Wielkie zwierzęta zadebiutują w Apple TV+ od 21 kwietnia 2023 roku. Premierowe dwa nowe odcinki będą pojawiać się w każdy piątek do 19 maja 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Insider | Apple