T-Mobile przedłuża promocję na ekstra gigabajty w ofercie na kartę

Pomysłów na to, co zrobić z dodatkowymi gigabajtami, jest mnóstwo. I dobrze! W ofercie T-Mobile na kartę nie trzeba się ograniczać, bo gigabajtów wystarczy na wiele aktywności online.

T-Mobile przedłuża promocję na ekstra gigabajty w ofercie na kartę

Tym bardziej, że użytkownicy taryfy GO! w T-Mobile na kartę, którzy mają jeszcze niewykorzystane GB z oferty „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, mogą skorzystać z nowej promocji i cieszyć się zgromadzonymi gigabajtami przez kolejne 12 miesięcy. 

Prawie rok temu T-Mobile udostępniło użytkownikom na kartę dodatkowe paczki gigabajtów. 12 pakietów po 100 GB do wykorzystania przez 365 dni, przyznawane od aktywacji pierwszego pakietu wraz z odnowieniem oferty Bez limitów co 30 dni. Dzięki temu mogli oni łącznie zyskać ekstra aż 1200 GB do wykorzystania przez rok.

Zobacz też: Jeszcze więcej gigabajtów od T-Mobile w taryfie S

Jak się okazuje, zużycie takiego pakietu wcale nie musi być łatwe, więc tym, którym pozostały paczki danych po roku korzystania z oferty „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, operator daje szansę na jeszcze więcej radości z surfowania w sieci przez kolejny rok. 

Jak skorzystać z promocji? 

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy klient usług na kartę T-Mobile w taryfie GO!, który posiada jednocześnie aktywną jedną z ofert cyklicznych „Bez limitu”: L, L+, L+UA lub XL oraz niewykorzystane GB z promocji „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, po upływie roku korzystania z tych ofert. Niewykorzystane dotychczas GB zostaną automatycznie przedłużone na jego koncie na kolejny rok a użytkownik będzie mógł śmigać po Internecie, przez kolejne 365 dni wówczas jeśli będzie posiadał aktywną swoją cykliczną ofertę „Bez limitu”.

Z kolei użytkownicy, którzy wykorzystali już gigabajty z ubiegłorocznej promocji i ci, którzy chcieliby w tym roku regularnie powiększać swój pakiet danych, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty na kartę od T-Mobile. Odnawiając cykliczną ofertę o wartości od 35 zł co 30 dni przez rok otrzymają za każdym razem 100 GB ekstra. Promocje „Rok Internetu” oraz „Bez limitu” można włączyć w aplikacji „Mój T-Mobile”. 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na tej stronie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska