Nowe rozmiary Pokémonów w Pokémon GO

Kiedy spotkasz Pokémona w rozmiarze XXS lub XXL, możesz zauważyć, że wszystko wygląda nieco inaczej.

Nowe rozmiary XXS i XXL w Pokémonów w Pokémon GO

Pokémony takie jak Poochyena, Mightyena i Mawile zostały ostatnio zaobserwowane w rozmiarach XXS i XXL, a Twój Pokédex został zaktualizowany, aby zacząć śledzić rozmiary Pokémonów, które złapałeś. Sprawdźcie, czy inne Pokémony również mogą mieć nieodkryte rozmiary.

Widoczne zróżnicowanie rozmiarów

Pokémon XXL i XXS są wizualnie większe lub mniejsze od swoich standardowych rozmiarów, gdy obserwujesz je podczas spotkania lub przygody z nimi jako swoimi kumplami.

Rozmiary będą teraz monitorowane w Pokédexie

Po złapaniu co najmniej trzech dowolnych Pokémonów, w Twoim Pokédexie zaczną pojawiać się rekordy największych, najmniejszych, najcięższych i najlżejszych okazów, które udało Ci się złapać.

Zobacz też: „Pikmin” to kolejna gra AR od twórców „Pokémon Go”

Nowa wiadomość z okazji bicia rekordów

Trenerzy, którzy złapią Pokemona w rozmiarze XXS lub XXL, albo znajdą mniejszego Pokemona w rozmiarze XS lub XL niż ten, którego złapali poprzednio, mogą cieszyć się nową wiadomością z okazji pobicia rekordu. Trenerzy muszą złapać co najmniej trzy sztuki danego Pokémona, aby ustanowić rekord dla tego Pokémona.

Prosimy o zwracanie uwagi na swoje otoczenie i stosowanie się do wytycznych lokalnych władz zdrowotnych podczas gry w Pokémon GO. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Pamiętaj, aby śledzić nas na mediach społecznościowych, zdecydować się na otrzymywanie powiadomień push i zasubskrybować nasze e-maile, aby być na bieżąco. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic