Belkin wypuściło zestaw do czyszczenia AirPodsów

Ktoś w końcu pomyślał i wypuścił zestaw do czyszczenia AirPods – produkt firmy Belkin podobno nie ma sobie równych na rynku.

AirPods Cleaning Kit firmy Belkin

Firma Belkin wprowadziła na rynek zestaw do czyszczenia słuchawek AirPods, który tchnie więcej życia w jeden z najpopularniejszych produktów audio na świecie. Zaprojektowany dla AirPodsów pierwszej, drugiej i trzeciej generacji, zestaw do czyszczenia AirPods Cleaning Kit ma pomóc usunąć woskowinę i przywrócić„wydajność akustyczną bez uszkadzania słuchawek”.

Może Ci się spodobać także: Wypierz słuchawki douszne w minipralce Cardlax EarBuds Washer

Nowe akcesorium w cenie 14,99 USD (ok. 67 zł) zawiera szczoteczkę do czyszczenia, środek do zmiękczania wosku, żel czyszczący i ściereczkę z mikrofibry. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to przedmiot jednorazowego użytku, czy też zawiera wystarczającą ilość żelu czyszczącego na więcej niż jedno czyszczenie.

Co ciekawe, Belkin twierdzi, że zestaw do czyszczenia AirPods jest kompatybilny tylko z tradycyjnymi AirPodsami, a nie z AirPods Pro.

Na wydajność i dźwięk słuchawek AirPods może wpływać gromadzenie się woskowiny, a pojawienie się takiego narzędzia na rynku jest doskonałym posunięciem. Szybkie wyszukiwanie hasła „Czyszczenie AirPodsów” w serwisie Amazon pokazuje wiele produktów. Jednak zawierają one głównie środek czyszczący i pisaki przeznaczone do zbierania brzydkiego wosku.

Wersja AirPods Cleaning Kit firmy Belkin:

  • Usuwa nagromadzoną woskowinę.
  • Przywraca właściwości akustyczne.
  • Jest prosta, bezpieczna i łatwa w użyciu.
  • Kompatybilna ze słuchawkami AirPods gen. 1, 2 i 3
  • Nie uszkodzi słuchawek.
AirPods Cleaning Kit firmy Belkin
AirPods Cleaning Kit firmy Belkin

AirPods pierwszej generacji pojawiły się na rynku w 2016 roku, a model drugiej generacji ogłoszono 2,5 roku później. Wersja AirPods trzeciej generacji została ujawniona w październiku 2021 roku. AirPods Pro pojawiły się w 2019 roku, a wersja AirPods Pro drugiej generacji została wprowadzona na rynek we wrześniu tego roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Belkin | iMore