Uber Airport już jeździ z Lotniska Chopina

Pasażerowie samolotów na Lotnisku Chopina mogą od teraz skorzystać z nowej usługi Uber Airport.

Uber Airport z Lotniska Chopina w Warszawie

Zamawianie przejazdów Uberem z Lotniska Chopina teraz będzie znacznie łatwiejsze Dzięki nowej opcji przejazdów Uber Airport oraz wyznaczonej strefie odbiorów dla pasażerów, szybko i łatwo dotrzemy do dowolnego miejsca w Warszawie. Lądujemy, odbieramy bagaż, wpisujemy adres docelowy i wybieramy opcję Uber Airport. Teraz wystarczy udać się do strefy odbioru pasażera – Przyloty 1 lub Przyloty 2 na poziomie 0, wsiadamy do oczekującego na nas oznakowanego samochodu i spokojnie opuszczamy lotnisko.

Jak czytamy w informacji na blogu Ubera – usługa Uber Airport to możliwość łatwego zamówienia przejazdu z lotniska bez konieczności długiego oczekiwania na samochód. Kierowca będzie na nas czekać w zatoczce oznakowanej logo Uber Airport.

Wybierając Uber Airport wiemy od razu, ile zapłacimy za przejazd i nie musimy się martwić, że cena wzrośnie w przypadku większego zainteresowania – bez mnożników można za przejazd zapłacić mniej. Kierowcy przyjmujący przejazdy Uber Airport mają spełnica wysokie standardy stawiane przez Lotnisko Chopina. Są doświadczeni, poruszają się wygodnymi samochodami z pełnym oznakowaniem taxi i są wysoko oceniani przez pasażerów. 

Z Uber Airport można podać kierowcy swoje preferencje przejazdu jeszcze przed podróżą. Opcja Uber Airport z wyznaczonej strefy odbioru pasażerów dostępna jest dla podróżnych 24/7. Opcja Uber Airport jest dostępna tylko dla przejazdów zaczynających się na Lotnisku Chopina. Jeśli chcesz dotrzeć na lotnisko, wybierz UberX, Comfort lub inną opcję przejazdów dostępną w Warszawie.

Uber Airport – zrzut ekranu z aplikacji
Uber Airport – zrzut ekranu z aplikacji

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Uber Polska