„Mecenas She-Hulk” w Disney+ od 18 sierpnia

Już 18 sierpnia 2022 roku widzowie Disney+ nareszcie poznają nową bohaterkę z Uniwersum Marvela!

Mecenas She-Hulk (Marvel, Disney+) - premiera 18 sierpnia 2022 roku
fot. © 2022 Disney and its related entities

Premiera Mecenas She-Hulk zbliża się wielkimi krokami, a pierwsze opinie na temat serialu podgrzewają atmosferę oczekiwania. O tytułowej bohaterce można by powiedzieć, że jest zwykłą ponad 30-letnią sprytną i zabawną prawniczką mierzącą się z problemami dnia codziennego. Można by, gdyby nie fakt, że jest zielona, ma ponad dwa metry i siłę Hulka. Seria zadebiutuje na platformie Disney+ już w czwartek 18 sierpnia 2022 roku, a wraz z nią na ekranach zobaczymy nagrodzoną statuetką Emmy® Tatianę Maslany („Orphan Black”) w roli prawniczki Jennifer Walters, specjalizującej się w sprawach dotyczących superludzi.

Po dziwnym wypadku Jen musi zmierzyć się ze swoim nowo odkrytym obliczem i nadprzeciętnymi siłami. Podczas jednej z prowadzonych rozpraw zostaje zdemaskowana i ujawnia się jako She-Hulk – zielona, mierząca ponad dwa metry krewna Hulka o podobnej do niego sile. Od teraz Jennifer nie tylko prowadzi i tak już wystarczająco skomplikowane życie singielki po trzydziestce, lecz również zdarza jej się zaprezentować światu jako zielona i supermocna She-Hulk. 

W dziewięcioodcinkowej serii oryginalnej, dostępnej wyłącznie na platformie Disney+, u boku Tatiany występują również: Jameela Jamil („Dobre miejsce”, „Wyjdź za mnie”) jako Titania, Josh Segarra jako Pug, Ginger Gonzaga jako Nikki, Jon Bass („Gra o wszystko”, „Baywatch. Słoneczny patrol”) jako Todd i Renée Elise Goldsberry („Hamilton”, „Tick, tick… Boom!”) jako Mallory.

Poza tym oprócz Marka Ruffalo, grającego rolę Bruce’a Bannera/Hulka, gościnne wystąpią też: Tim Roth jako Emil Blonsky/Abominacja i Benedict Wong jako Wong. Serial został stworzony przez reżyserski duet Kat Coiro i Anu Valię. Główną scenarzystką jest Jessica Gao, która ma na swoim koncie prace nad takimi hitowymi tytułami jak „Rick i Morty” czy „Dolina Krzemowa”.

Polscy widzowie poznają nową bohaterkę już w czwartek 18 sierpnia 2022 roku, w dniu międzynarodowej premiery „Mecenas She-Hulk” tylko w Disney+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska