„Wybrańcy” mogą już robić rezerwacje na phone (1)

W piątek 24 czerwca ruszyły rezerwacje na dostęp do możliwości zakupu w przedsprzedaży telefonu phone (1) firmy Nothing, ale potrzebujesz zaproszenia, aby zająć miejsce w kolejce.

Nothing phone (1) pre-order waitlist

W końcu można wpłacić pieniądze na telefon phone (1) od Nothing — pod warunkiem, że możesz dołączyć do ekskluzywnego klubu. Nothing otworzyło dzisiaj możliwość rezerwacji do przedsprzedaży swojego pierwszego smartfona za pomocą systemu kodów zaproszeń. Członkowie prywatnej społeczności będą pierwsi i będą mieli 48 godzin na użycie swojego kodu, złożenie bezzwrotnego depozytu w wysokości ok. 110 zł, aby zapewnić sobie możliwość złożenia zamówienia 12 lipca 2022 roku. Wszyscy inni mogą zapisać się na listę oczekujących, aby dostać zaproszenie…

Jeśli wpłacisz pieniądze podczas rejestracji na liście oczekujących, Nothing odliczy kaucję od zakupu i zapewni dodatkowe 20 GBP do wykorzystania na akcesoria dla phone (1) lub na słuchawki douszne ear (1). Firma nie ujawniła jeszcze ceny samego telefonu. Nothing wcześniej nie ostrzegało, phone (1) nie pojawi się oficjalnie w Ameryce Północnej poza zamkniętą wersją beta dla garstki prywatnych inwestorów społecznościowych. Urządzenie powinno działać, ale nie będzie miało pełnego wsparcia w tym regionie.

Jeśli strategia przedsprzedażowa brzmi znajomo, to powinna. Założyciel OnePlus – Carl Pei, przez lata używał systemu zaproszeń i teraz przeniósł go (niestety) do Nothing. Wygląda na to, że ten system działa i opłaci się firmie.

Efekt może być podobny jak w przypadku OnePlus, ale sam nie kupuję czegoś czego nie widziałem na oczy. Zamówienia oparte na zaproszeniach pomagają firmie na pewno zarządzać napiętą podażą (kontrolując sprzedaż i poprawiając szacunki popytu), jednocześnie tworząc efekt, który może pobudzić popyt.

Nie jest jasne, kiedy będzie można zamówić phone (1) po oficjalnej premierze, ale nie zdziwię się, jeśli trzeba będzie chwilę poczekać – efekt „eksluzywności” i „elitarności” musi trochę podziałać… Ale czy w przypadku tego modelu telefonu będzie to takie elitarne?

W momencie publikacji tego wpisu na liście oczekujących było już ponad 29,5 tys. osób – jak wynika z licznika umieszczonego na stronie przedsprzedaży urządzenia.

Zrzut ekranu ze strony zapisów na przedsprzedaż telefonu phone (1) [24.06.2022 godz. 17:25]
Zrzut ekranu ze strony zapisów na przedsprzedaż telefonu phone (1) [24.06.2022 godz. 17:25]

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: