AUN ET50S to niewielki projektor do kina domowego

Projektor AUN ET50S z systemem operacyjnym Android wyświetla 150-calowy obraz i kosztuje nieco ponad 1600 zł.

Projektor AUN ET50S

Projektor AUN ET50S ma współczynnik rzutu 1,3:1 dla obrazów o szerokości do 150 cali. Źródło światła LED generuje obraz HD o jasności do 180 ANSI lumenów. W urządzeniu używany jest system operacyjny Android 9 i można się z nim połączyć za pośrednictwem Apple AirPlay i innych metod przesyłania ekranu. Nowy projektor ET503 można używać do do kina domowego. Urządzenie ma rozdzielczość 1080p Full HD, a dzięki współczynnikowi rzutu może wyświetlać obrazy o szerokości do 150 cali z odległości 4,3 m (~14,1 stopy).

Projektor korzysta z systemu operacyjnego Android 9, zapewniającego dostęp do szerokiej gamy usług przesyłania strumieniowego, a gadżet obsługuje bezprzewodowe udostępnianie treści Miracast.

Alternatywnie możesz przesyłać na urządzenie przez Bluetooth 5.0 z produktu z systemem Android, Windows lub Chromebook. Ponadto Apple AirPlay umożliwia przesyłanie strumieniowe z urządzenia z systemem iOS. Projektor ET50S można również podłączyć przez porty AV, USB i HDMI, co pozwala na podłączenie smart TV stick lub konsoli do gier.

Gniazdo 3,5 mm może podłączyć gadżet do słuchawek lub systemu głośników. Możesz użyć pilota do obsługi funkcji automatycznej regulacji ostrości i regulacji zniekształcenia ekranu. Kompaktowy gadżet ma wymiary 5 x 6,5 x 7,76 cala (127 x 197 x 165 mm), z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci EMMC ROM.

Obecnie możesz kupić AUN ET50S za pośrednictwem AliExpress.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck