Ponad milion sprzedanych Xiaomi Band 7!

Opaska Xiaomi Band 7 już odniósł ogromny sukces, ponieważ Xiaomi potwierdziło, że ​​sprzedaż przekroczyła milion sztuk!

Ponad milion sprzedanych opasek Xiaomi Band 7 (stan na 19 czerwca 2022 r.)
Ponad milion sprzedanych opasek Xiaomi Band 7 (stan na 19 czerwca 2022 r.)

Najnowszy model opaski Xiaomi Band 7 okazuje się równie udany, jak jego popularny poprzednik. Mi Band 6, który wydano w zeszłym roku także był wiekim sukcesem i wygląda na to, że jego bezpośredni następca, Xiaomi Band 7, podąża w podobnym kierunku. Obecnie ten model dostępny jest tylko w Chinach. Xiaomi właśnie potwierdziło, że sprzedało ponad milion sztuk smartbandu w niecały miesiąc po debiucie.

Na swojej oficjalnej stronie Weibo Xiaomi ogłosiło, że sprzedało ponad milion jednostek Xiaomi Band 7, odkąd inteligentna opaska trafiła do sprzedaży. Tracker fitness zadebiutował w Chinach 24 maja 2022 roku, co oznacza, że ​​osiągnął ten kamień milowy w niecały miesiąc. W zeszłym roku Mi Band 6 osiągnął ten sam kamień milowy w podobnym czasie od premiery.

Ceny Xiaomi Band 7 zaczynają się od równowartości 36 USD za wariant bez NFC, co wskazuje, że Xiaomi zarobiło do tej pory ponad 36 mln USD ze sprzedaży popularnego trackera fitness. Ta liczba prawdopodobnie wzrośnie również w ciągu najbliższych kilku miesięcy, gdy opaska Xiaomi Mi Band 7 zostanie wkrótce wprowadzony na rynek globalny. W

Według ostatnich doniesień, Mi Band 7 może być wyceniony na pozostałych rynkach (w tym w Polsce) na około 50 euro (~235 zł).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Notebook Check | Xiaomi (Weibo)