„FilmNoir” w wersji 1.7 z nowymi funkcjami

Aplikacja do monitorowania filmów i seriali „FilmNoir” zyskuje nowe menu kontekstowe, opcje sortowania i wiele więcej.

Aktualizacja aplikacji FilmNoir v. 1.7

Aplikacja FilmNoir to narzędzie do śledzenia filmów, seriali i programów telewizyjnych, które korzysta z usługi Trakt. Aplikacja na iPhone’a zyskała nowy, nowoczesny interfejs menu, ulepszone opcje sortowania i nie tylko. Wraz z nową aktualizacją do wersji 1.7 FilmNoir otrzymał zupełnie nowe menu kontekstowe w całej aplikacji, które ułatwiają obsługę. To uaktualnienie przynosi także wiele innych przydatnych funkcji i ulepszeń. Od teraz można znacznie łatwiej zarządzać listami, a wbudowany odtwarzacz wideo obsługuje zwiastuny i multimedia.

Przeczytaj również: Najlepsze aplikacje do śledzenia seriali i filmów (2020)

Nowa aktualizacja, która jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników za pośrednictwem sklepu App Store, dodaje mnóstwo ulepszeń oprócz zwykłego zestawu poprawek. Na szczycie listy znajduje się kolekcja nowych menu kontekstowych. Wystarczy przytrzymać palcem na dłużej niemal wszystko, a zobaczymy teraz różne sposoby interakcji — to duża poprawa.

Inne ulepszenia obejmują nowe alternatywne ikony, listy trendów i zaktualizowany kanał RSS, który dostarcza aktualne wiadomości z branży rozrywkowej. Nowy wbudowany odtwarzacz multimedialny może wyświetlać zwiastuny i inne materiały wideo.

Pełna lista nowości w aktualizacji aplikacji FilmNoir w wersji 1.7:

 • Menu kontekstowe wszędzie! Dotknij i przytrzymaj dowolny element, aby zobaczyć wszystkie opcje. Szybko wykonuj dowolne działanie bez otwierania widoku szczegółów.
 • Zaktualizowano menu w widokach filmów, seriali i programów telewizyjnych, sezonów i odcinków ze wszystkimi dostępnymi akcjami użytkownika (wymagany system iOS 15).
 • Dodano opcję sortowania na listach osobistych, według daty utworzenia.
 • Pozycje listy można usunąć, przytrzymując je dłużej i wybierając Delete this item (Usuń ten element). Listę można usunąć w ten sam sposób i wybierając opcję Delete this list (Usuń tę listę).
 • Dodano wbudowany odtwarzacz wideo do zwiastunów i multimediów.
 • Wiadomości otwierają się w Safari w aplikacji.
 • Sortowanie według nazwy domyślnie ignoruje artykuły.
 • Dodano nowe alternatywne ikony.
 • Dodano obsługę realizacji kodów ofertowych w aplikacji.
 • Dodano listy trendów w sekcji Explore (Przeglądaj).
 • Zaktualizowane kanały RSS dla wiadomości.

Aby w pełni wykorzystać możliwości tej aktualizacji, potrzebujesz iPhone’a z systemem iOS 15. Ci, którzy nie mają jeszcze zainstalowanego FilmNoir, mogą teraz pobrać go ze sklepu App Store. Jest to bezpłatne narzędzie z opcjonalną subskrypcją odblokowującą dodatkowe funkcje. Jeśli chcesz śledzić seriale telewizyjne i filmy, aby na przykłąd dowiedzieć się w którym serwisie streamingowym można je obejrzeć, jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu na iPhone’a.

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „FilmNoir”
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „FilmNoir”

Aplikację FilmNoir pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: FilmNoir | iMore