Zabieraj skarby w grze „Wiedźmińskie opowieści”

Królestwo pogrąża się w chaosie! Spróbuj je uratować, wcielając się w królową Meve w grze karcianej Wiedźmińskie opowieści.

Wiedźmińskie opowieści: Wojna krwi

To przeznaczona dla jednego gracza wariacja na temat Gwinta, sieciowej gry karcianej, wyśmienicie łącząca elementy RPG oraz strategii. Powstała z udziałem deweloperów odpowiedzialnych za najbardziej ikoniczne momenty Wiedźmina 3, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Przeczytaj też: Trwają prace nad nową grą „Wiedźmin”

Podobnie jak charakteryzująca się otwartym światem seria o wiedźminie, na bazie której powstała, ta gra również wygląda i brzmi niesamowicie. Piękne ilustracje oraz charyzma aktorów dodają klimatu każdej rozmowie. Nie brakuje tutaj też intryg politycznych i przerażających potworów. Targany niepokojami kraj czeka na swojego wybawcę. Może to właśnie Ty?

Postaraj się spełnić konkretne warunki, konieczne do wygrania niektórych karcianych bitew. Jeśli Twoim celem jest powstrzymanie ghula przed zamianą w coś jeszcze gorszego, nie trać czasu na przygotowanie widowiskowej kombinacji, która Ci w tym nie pomoże.

Karciankę mobilną „Wiedźmińskie opowieści: Wojna krwi” pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Studio CD Projekt dało nam także popularną karciankę Gwint.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store Polska