OnePlus Nord 3 zauważony na oficjalnej stronie firmy

Jeden z użytkowników Twittera opublikował rzekomo znalezione na indyjskiej stronie zdjęcie nadchodzącego smartfona OnePlus Nord 3.

OnePlus Nord Series (New)

OnePlus Nord 2 został wprowadzony na rynek w zeszłym roku, a jeśli spojrzysz na naszą recenzję Nord 2, zobaczysz, że jest to rzeczywiście świetne urządzenie budżetowe. OnePlus opuścił niszę „flagowego zabójcy” dzięki swoim telefonom z najwyższej półki, ale zapoczątkował zupełnie nową linię niedrogich telefonów „Nord” i wydaje się, że wkrótce poznamy kolejną generację z tej serii. Indyjski typer Mukul Sharma twierdzi, że zauważył OnePlus Nord 3 na oficjalnej stronie internetowej firmy. Oto, co napisał na Twitterze: „W porządku. Wygląda na to, że wkrótce pojawi się również OnePlus Nord 3. Zauważyłem go na indyjskiej stronie internetowej producenta.

Może Cię zainteresować również: OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition od 16 listopada w sprzedaży!

Nie znam tego konkretnego typera, a jego osiągnięcia pozostają niejasne, więc wiadomość należy traktować z przysłowiowym przymrużeniem oka. Pojawiły się jednak pewne informacje o urządzeniu OnePlus o nazwie kodowej Meili, które było testowane w Indiach w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Co więcej, przecieki na temat Nord 3 pojawiają się od miesięcy, w tym specyfikacje opracowane przez ogólnie wiarygodnego typera Digital Chat Station. Jednym z najciekawszych aspektów telefonu są możliwości szybkiego ładowania – podobno Nord 3 może być wyposażony w obsługę szybkiego ładowania 150 W.

Inne rzekome specyfikacje obejmują ten sam czujnik IMX766 co w głównym tylnym aparacie 50 MP poprzednika, taką samą pojemność baterii 4500 mAh i większy 6,7-calowy wyświetlacz Full HD.

Istnieją również plotki dotyczące aparatu do selfie – uważa się, że zostanie on przeniesiony z lewego górnego rogu na środek ekranu, a liczba pikseli może również spaść z 32 MP w Nord 2 do 16 MP w nowym modelu OnePlus Nord 3.

Niewiele wiadomo o cenach i dostępności nowego budżetowego killera od OnePlusa, ale sądząc po poprzedniku – Nord 2 – nowe urządzenie może pojawić się w Europie w cenie około 500 euro (ok. 2500 zł).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Phone Arena