Weź udział w DrupalCamp 2022!

Ruszyła przedsprzedaż biletów na konferencję DrupalCamp 2022 – dla społeczności Drupala, która obędzie się 28-29 maja we Wrocławiu.

DrupalCamp 2022

Tegoroczna DrupalCamp Poland 2022 to konferencja organizowana dla społeczności Drupala oraz osób zainteresowanych Drupalem. Konferencja odbędzie się 28-29 maja 2022 roku we Wrocławiu w hotelu Scandic Wrocław (ul. Piłsudskiego 49-57, 50-032 Wrocław, niedaleko dworca PKP). Konferencja co rok przyciąga ponad 100 miłośników Drupala nie tylko z Polski.

Program konferencji został tak opracowany, aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno osoby w tematyce Drupala stawiające pierwsze kroki, jak i zaawansowani programiści. Podczas konferencji prelegenci będą prowadzić wykłady w języku polskim oraz angielskim.

Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń miedzy specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocje firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości.

Wszyscy uczestnicy otrzymają gadżety i będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Ponadto, jak co rok, po konferencji przewidujemy spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników w jednym z wrocławskich klubów.

Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona. Jeśli interesujesz się Drupalem lub chcesz w krótkim czasie dowiedzieć się jak rozpocząć z nim pracę to tak konferencja jest dla Ciebie. 

Ruszyła przedsprzedaż biletów, która potrwa do 17 kwietnia. Bilety w regularnej cenie będzie można nabyć do 23 maja. Bilety oraz szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie wydarzenia:

Głównym sponsorem konferencji jest firma Droptica specjalizująca się w tworzeniu dużych serwisów i aplikacji webowych z użyciem Drupala, Symfony i Reacta.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

patronat medialny | informacja organizatora