Mobile Trends Conference & Awards już 17 i 18 marca!

Największa konferencja branży mobile w Polsce odbędzie się już za moment, bo 17 i 18 marca w Starej Zajezdni by Desilva w Krakowie!

Mobile Trends Conference 2022

Jedenasta edycja konferencji zyskała w tym roku grono ciekawych prelegentów, a obok tego dużego wydarzenia poznamy twórców najlepszych projektów z branży biorących udział w prestiżowej gali rozdania nagród Mobile Trends Awards. Całość poprowadzi Jarosław Kuźniar, a gwiazdą wieczoru będzie Natalia Capelik-Muianga.

Już 17 i 18 marca 2022 roku w Starej Zajezdni by DeSilva w Krakowie będziemy mieli okazję wziąć udział w interesującym wydarzeniu przeznaczonym dla wszystkich maniaków i specjalistów rynku mobilnych technologii.

Na prelekcjach będziemy mogli posłuchać o mobile marketingu, projektowaniu user experience, sektorze handlu cyfrowego, a także o chmurze w biznesie, roli danych, czy o wpływie web3 i trendach, które odcisną piętno na naszym życiu i to już w nieodległej przyszłości.

Przeczytaj także: Nominacje do Mobile Trends Awards ogłoszone! Trwa głosowanie internautów

Prelegenci

W tym roku grono prelegentów zasilają najlepsi w swoim fachu. W zaszczytnym gronie ekspertów znalazła się m.in właścicielka instytutu przyszłości (infuture.institute) Natalia Hatalska. Financial Times umieścił ją na liście New Europe 100, a Wysokie Obcasy uznały za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Wyróżniona w rankingu „Kogo słucha polski biznes?”, jako jeden z 10 najważniejszych autorytetów polskiego biznesu oraz na Liście Kobiet Roku Forbes Women Polska.

Zaraz obok autorki książki “Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali?’ widzimy postać Artura Kurasińskiego. Kurasiński to przedsiębiorca, orator oraz autor gier i komiksów edukacyjnych o nauce i technologii z serii „Róża, a co chcesz wiedzieć?”. Tech-realista. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie.

Wśród prelegentów znajdziemy też specjalistów takich jak: Krzysztof Wojewodzic (ESCOLA), Szymon Paluch (uPacjenta), Dorota Andrzejewska (Awareson), Lucjan Exner (Appnext), Aleksandra Keller (CCC), Aleksandra Matysiak, Karol Rubinkiewicz (Orange Polska), Łukasz Okoński, Paweł Wasilewski, Nir Manor (Future Mind), Mateusz Cygan (10A), Konrad Dziejarski (Efigence), Tomasz Wiertelak (Oktawave), Michał Szklarski (e-point mobile), Piotr Kowalski (Google), Aleksander Luchowski (Selectivv), Magdalena Wachol, Karolina Wacholska-Sulejewska (Veovee), Krzysztof Marzec (DevaGroup), Artur Jabłoński (DIGITALK), Jerzy Judycki (Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych).

Nie zabraknie panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Roberta Rachwała (pomysłodawca i organizator Mobile Trends). W trakcie panelu na temat zagadnień związanych z zarządzaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji oraz perspektywami dla rynku mobile wypowiedzą się eksperci: Paweł Janda (mobitouch), Tomasz Witt (Norbsoft), Tomasz Muter (Droids On Roids SA), Tomasz Woźniak (Future Mind), Miłosz Wójcik (Appchance), Anna Grabowska (Miquido) i Katarzyna Smoleń-Drzazga (Pragmatic Coders).

Gwiazdy

Oprócz ewidentnych person wielkiego kalibru typu Artur Kurasiński, czy Natalia Hatalska będziemy mogli poznać Jarosława Kuźniara w roli prowadzącego całość wydarzenia. Osoba znająca media, ale też biznes i technologię. Czy można wyobrazić sobie lepszego prowadzącego? Głosy prelegentów i Kuźniara nie będą jedynym wyróżnikiem. Wiedza, profesjonalizm i rozrywka. Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazją posłuchać na żywo utworów wykonywanych przez Natalię Capelik-Muianga.

Natalia jest finalistką 8. edycji programu MAM TALENT oraz ćwierćfinalistką 9. edycji THE VOICE OF POLAND. Wykonała również utwór „Kim naprawdę jesteś” do czołówki nowej edycji programu BIG BROTHER. Piosenkę tę zaśpiewała także na scenie Opery Leśnej podczas Top of the Top Sopot Festival w 2019 roku. Natalia kilkukrotnie wystąpiła podczas Sylwestra z TVN. Obecnie jest studentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Dla uczestników szykuje coś specjalnego.

Organizator

Tegorocznym organizatorem wydarzenia jest ESCOLA. Krzysztof Wojewodzic zarządzający okrętem Escoli postanowił opowiedzieć na konferencji dlaczego m-learning jest trudny i co wpływa na niekorzyść urządzeń mobilnych pod kątem nauczania. Dowiemy się co nieco o architekturze headless oraz jak zrewolucjonizować rynek nauczania internetowego. 

Mobile Trends Conference 2022: 17-18 marca 2022 r., Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva.

Więcej informacji znajdziesz na: 2022.mobiletrends.pl oraz mobiletrendsawards.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: patronat medialny | informacja organizatora