Zrób porządki w „Oglądaj dalej” na Netfliksie

Użytkownicy serwisu Netflix mogą teraz łatwo uporządkować swój rząd „Oglądaj dalej” na wszystkich urządzeniach.

Zarządzanie listą „Oglądaj dalej”

Wyczyszczenie skrzynki e-mailowej do zera może być nieosiągalnym celem, ale jeśli masz zapał do porządków, możesz go teraz spożytkować na swoim rzędzie „Oglądaj dalej” w serwisie Netflix. Serwis wysłuchał próśb użytkowników i udostępnił nowy sposób na zaprowadzenie porządku w rzędzie „Oglądaj dalej”.

Od dzisiaj użytkownicy na całym świecie mogą jednym kliknięciem usuwać tytuły z rzędu „Oglądaj dalej” na wszystkich urządzeniach (w tym na telewizorach). Wystarczy kliknąć film, serial lub program na liście i wybrać opcję „Usuń z rzędu”. Jeśli zmienisz zdanie, możesz cofnąć usunięcie tytułu, klikając przycisk ze strzałką wstecz. 

Chcesz usunąć nowo dodany tytuł, który nie przypadł Ci do gustu, ulubiony serial, który w końcu Ci się przejadł, albo zrobić generalne porządki? Ten nowy przycisk pozwoli Ci doprowadzić do ładu rząd „Oglądaj dalej”, tak aby zawierał tylko te filmy, seriale i programy, które faktycznie chcesz oglądać.

Funkcja jest już dostępna zarówno na stronie internetowej, jak na urządzeniach przenośnych, a teraz dodano ją również do interfejsu telewizyjnego.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska