Apple TV+ udostępnia zwiastun serialu „WeCrashed”

Serwis Apple TV+ opublikował oficjalny zwiastun „WeCrashed”, nadchodzącego serialu dramatycznego, będącego kroniką wzlotów i upadków WeWork – premiera w marcu.

Serial „WeCrashed” od Apple TV+

W jednominutowym zwiastunie widzowie poznają współzałożyciela WeWork – Adama Neumanna, granego przez Jareda Leto, i jego żonę Rebekah, graną przez Anne Hathaway.

Serial WeCrashed powstał na podstawie podcastu o tej samej nazwie autorstwa Wondery. Jest inspirowany rzeczywistymi wydarzeniami związanymi z WeWork – startupem, którego wartość u szczytu sięgała 50 miliardów dolarów, ale szybko wypadł z łask. Zdjęcia do serii rozpoczęły się w lipcu 2021 roku, kilka miesięcy po tym, jak Apple podpisało umowę na serię w styczniu 2021 roku.

WeCrashed został stworzony przez Lee Eisenberga, współtwórcę Little America. Eisenberg również jest showrunnerem serialu, a John Requa i Glenn Ficarra odpowiadają za reżyserię. Cała trójka to także producenci wykonawczy projektu wraz z Charliem Gogolakiem, Natalie Sandy, Leto, Hathaway i Emmą Ludbrook.

Zobacz zwiastun serialu:

Ośmioodcinkowa limitowana seria zadebiutuje 18 marca 2022 roku wraz z innymi planowanymi produkcjami Apple TV+ na 2022 rok, w tym The Afterparty, Severance i Suspicion.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+