Zwiastun serialu „Suspicion” od Apple TV+

Obejrzyj zwiastun nowego serialu od Apple TV+ zatytułowanego „Suspicion” – premiera zapowiedziana została na 4 lutego 2022 roku.

Kadr z serialu „W cieniu podejrzeń” („Suspicion”) Apple TV+ (2022)
Kadr z serialu „W cieniu podejrzeń” („Suspicion”) Apple TV+ (2022)

Serwis streamingowy Apple TV+ może mieć kolejny serial, który może zostać doceniony. Mowa o serialu W cieniu podejrzeń (tyt. oryg. Suspicion), którego premiera zapowiedziana została na 4 lutego 2022 roku. W nowym serialu występuje Uma Thurman, a od dziś możemy obejrzeć pierwszy zwiastun, który pokazuje przedsmak tego, czego możemy się spodziewać.

Apple TV+ zapowiedziało, że pierwsze dwa odcinki serialu będą dostępne od 4 lutego, a kolejne nowe odcinki będą pojawiać się w każdy piątek, aż do zakończenia pierwszego sezonu.

Thriller, w którym występuje Uma Thurman w gwiazdorskiej obsadzie, ma wszystkie cechy dobrego serialu. Czy tak będzie, zobaczymy. Elizabeth Henstridge, Kunal Nayyar i Noah Emmerich są także zaangażowani w ten projekt.

O czym jest „Suspicion”?

Kiedy syn znanej amerykańskiej bizneswoman (Uma Thurman) zostaje porwany z nowojorskiego hotelu, podejrzenia szybko padają na czterech pozornie zwyczajnych Brytyjczyków, którzy byli w hotelu tej nocy. Próbują udowodnić swoją niewinność, ale szybko staje się jasne, że nie każdemu można ufać. Kto tak naprawdę stoi za tajemniczym uprowadzeniem, a kto jest znalazł się tylko w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie?

Zobacz zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | iMore