Nowa promo w Orange na kartę na początku 2022 r.

Każdy nowy klient oferty Orange na kartę będzie mógł od 1 stycznia 2022 roku zyskać rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz paczkę 31 GB za darmo na 31 dni.

Ludzie patrzący w ekran telefonu

Od początku 2022 roku w ofercie Orange na kartę będzie na Was czekać nowa promocja. Już od 1 stycznia 2022 roku, aż przez 3 miesiące każdy nowy klient może otrzymać w prezencie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet aż 31 GB za darmo na 31 dni.

Jak odebrać prezent?

Wystarczy w okresie promocji dołączyć do oferty Orange na kartę, doładować konto za minimum 5 zł i wysłać darmowy SMS o treści START pod numer 814. Prezent można wykorzystać tylko jeden raz na danym numerze telefonu.

Ważność usługi i ilość pozostałych GB sprawdzisz, wysyłając SMS o treści ILE pod 630 (koszt SMS-a w Orange) lub logując się do Mój Orange. Gigabajty i dni ważności z kolejnych wersji usługi bez limitu sumują się ze sobą.

Promocja potrwa od 1 stycznia do 31 marca 2022. A jeszcze do 31 grudnia masz szansę zgarnąć bonus 100 GB, który otrzymasz automatycznie po pierwszym zalogowaniu w aplikacji Mój Orange. Regulaminy i szczegóły promocji sprawdzisz na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Blog Orange Polska